Matka z Nowej Zelandii nazwała swoje dzieci Metallica, Slayer i Pantera

i

Autor: freeimages.com/Thiago Nunes

Matka z Nowej Zelandii nazwała swoje dzieci Metallica, Slayer i Pantera

2021-07-08 13:27

Kochająca heavy metal matka z Nowej Zelandii nazwała swoje troje dzieci Metallica , Slayer i Pantera. Jak sama mówi, ciężko jest wychowywać najcięższe zespoły na świecie.

Bycie fanem rocka i metalu to jedno, ale nazywanie dzieci jak zespoły, to już zupełnie inny odjazd. David Farrier ujawnił w serii tweetów historię pewnej matki z Nowej Zelandii, która postanowiła nazwać swoje dzieci, jak słynne zespoły metalowe.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu

Co tam w środku gra? - Luxtorpeda

Metallica, Slayer, Pantera - oto imiona trójki dzieci z Nowej Zelandii

Kobieta, która chce pozostać anonimowa, powiedziała Farrierowi:

Nie jest łatwo wychowywać trzy najcięższe zespoły

Farrier początkowo był podejrzliwy w stosunku do tej historii, tym bardziej, że zobaczył to, że jedno z dzieci ma na drugie imię 'And Justice For All'. David następnie skontaktował się z sekretarzem generalnym Nowej Zelandii, Jeffem Montgomerym, który potwierdził, że narodziny zostały zarejestrowane i że nie ma żadnych przeszkód w nadawaniu takiego imienia:

Nie ma ograniczeń co do nazywania dzieci po zespołach lub albumach, o ile użyte słowo nie jest powszechnie uważane za obraźliwe lub nie przypomina oficjalnej rangi lub tytułu

Jedno jest pewne, dziecka z imieniem Slayer będą się w szkole bali, dziecko z imieniem Pantera będzie lubiło dużo chodzić, a Metallica odniesie olbrzymi sukces. Tak się nam przynajmniej wydaje.