Tom Odell zapowiedział koncert online!

i

Autor: Matriały prasowe

Tom Odell zapowiedział koncert online!

2021-02-17 12:08

Premiera nowego singla artysty już w ten piątek.

Tom Odell może pochwalić się wieloma sukcesami - trzema albumami w pierwszej piątce najpopularniejszych płyt w Wielkiej Brytanii, dwoma platynowymi płytami oraz nagrodą Brit otrzymaną w 2013 roku. Teraz jest gotowy na rozpoczęcie nowego rozdziału swojej kariery. Już 18 lutego Tom wyda swój nowy singiel „numb”.

Co tam w środku gra? - The Cure

Wraz z premierą nowego utworu, Tom zapowiedział również wirtualny koncert na platformie Sidedoor, który odbędzie się już 27 lutego. Podczas interaktywnego spotkania fani będą mogli zadawać artyście pytania i usłyszą również nieopublikowane dotychczas utwory z nadchodzącego, czwartego albumu artysty. Dochód z biletów zostanie przekazany zespołowi koncertowemu oraz ekipie technicznej – współpracownikom Toma, których życie w trakcie pandemii przewróciło się do góry nogami.

Koncert rozpocznie się o 22:30 czasu polskiego, a bilety można będzie zdobyć od 18 lutego, godziny 20. Fani mają także zdobyć bilety dokonując presave’u nowego singla. Liczba biletów jest ograniczona do dziewięciuset!

Po trudnym dla Toma okresie na przełomie 2018 i 2019 roku, artysta stał się silniejszy znajdując ukojenie w pisaniu i przelewając swoje emocje w muzykę. W tych czasach, pełnych niepewności, Tom rozpoczyna nowy okres swojej muzycznej podróży, przygotowując się do wydania swojej czwartej płyty.

Jak długo przetrwałbyś jako bohater horroru?

Pytanie 1 z 10
Pukasz do drzwi mieszkania swojej drugiej połówki, ale okazuje się, że drzwi są otwarte, a w domu nikt nie odpowiada. Co robisz?