To one były najczęściej słuchane na YouTubie w ostatnich latach! Znasz te nazwiska

i

Autor: YouTube/screen

Muzyka

To one były najczęściej słuchane na YouTubie w ostatnich latach! Znasz te nazwiska

2024-02-06 14:58

Platforma YouTube powstała w 2005 roku i po dziś dzień jest jedną z podstawowych stron internetowych (a także aplikacji na smartfona), na których słuchamy muzyki. Sprawdzamy, jakich piosenkarek słuchano najczęściej na YouTubie w ostatnich latach. Oto kilka nazwisk. Znajdziesz je w naszej galerii.

Rok 2023 należał do Miley Cyrus, Seleny Gomez i… Barbie

Według zestawienia opublikowanego przez poszczególne kanały na YouTube, w którym zliczono wszystkie wyświetlenia utworów wykonywanych przez kobiety z miesiąca na miesiąc, 2023 rok należał przede wszystkim do Miley Cyrus i jej przeboju Flowers. Utwór był najczęściej odtwarzany na platformie od stycznia do maja.

Natomiast od maja do sierpnia, a także we wrześniu i listopadzie na YouTube najchętniej słuchano przebój Seleny Gomez i Remy – Calm Down, natomiast od września do listopada swoje pięć minut miałą Doja Cat z przebojem Paint The Town Red. Co ciekawe, najwięcej wyświetleń w przedziale sierpień-wrzesień miał hit z 1997 roku pt. Barbie Girl zespołu Aqua. Utwór został odgrzebany nie bez przyczyny w tym okresie. To wtedy na topie była produkcja Barbie z Margot Robbie w roli głównej.

Lisa – „Money” zgarniała najwięcej odsłon przez 8 miesięcy z rzędu

Przebój Seleny Gomez i Remy słuchano najczęściej na YouTube również w listopadzie i grudniu 2022 roku. Od sierpnia do listopada królował hit BLACKPINK pt. Venom. Prawdziwym wygranym okazał się natomiast utwór Lisy – Money, który zgarniał na platformie najwięcej odsłon przez osiem miesięcy z rzędu: od września 2021 roku do maja 2022. To jednak nadal nie są rekordy.

Które z piosenkarek były najczęściej słuchane na YouTubie w ostatnich latach? Sprawdźcie naszą galerię. W zestawieniu wzięliśmy pod uwagę jedynie utwory wykonywane przez kobiety.

''Kaczyński nie postępuje racjonalnie!'' - Eliza Michalik