Tłusty tydzień

i

Autor: materiał partnerski

Tłusty tydzień w Esce ROCK

2022-02-14 14:46

Tłusty czwartek to dla wielu z nas jeden z ulubionych dni każdego roku. To właśnie wtedy z największą przyjemnością zajadamy się pysznymi pączkami, faworkami, oponkami i innymi smakołykami. Tego dnia wyjątkowo nie obchodzą nas kalorie, które pochłaniamy w dużych ilościach. Chcesz świętować tłusty czwartek przez cały tydzień? Teraz to możliwe! Weź udział w konkursie Tłusty tydzień w Esce ROCK i ciesz się dobrym jedzeniem jeszcze dłużej.

Eska ROCK świętuje tłusty czwartek przez cały tydzień! Już teraz zgłoś się do konkursu Tłusty tydzień w Esce Rock i zgarnij vouchery o wartości 200 złotych do włoskiej knajpy Quattro Formaggi, znajdującej się na Chmielnej w samym centrum Warszawy. Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy słuchać codziennie @aktywacji i postępować zgodnie z instrukcjami prowadzących audycję.

Możliwe że to właśnie wy otrzymacie szansę, by spróbować klasycznej chrupiącej rzymskiej pizzy, domowych serów i wędlin, makaronów, owoców morza, sałatek czy też włoskich deserów, takich jak np. mus z białej czekolady z cointreau z dodatkiem wanilii z Madagaskaru w towarzystwie aromatycznej kawy. Restauracja Quattro Formaggi znajduje się w jednym z największych kompleksów biurowych Warszawy - Varso Tower i jest otwarta zarówno w dni robocze, jak i w weekendy (w godzinach od 12 do 22). Co więcej, ucztę możecie mieć u siebie w domu, korzystając z dostawy.