„The Walking Dead: Dead City” z dokładną datą premiery. Co zobaczymy w serialu?

i

Autor: AMC „The Walking Dead: Dead City” z dokładną datą premiery. Co zobaczymy w serialu?

Premiery serialowe

„The Walking Dead” powraca. Jak się prezentuje serial o Maggie i Neganie?

2023-03-27 14:19

Świat sztywniaków nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Przed nami seria spin-offów, na pierwszy ogień idzie opowieść o wspólnych przygodach Negana i Maggie. Co sprawi, że tych dwoje połączy siły?

Jeszcze tej wiosny powrócimy do świata żywych trupów, a wszystko za sprawą „The Walking Dead: Dead City” – spin-offa popularnej serii, którego akcja rozegra się po wydarzeniach z finału TWD. Tym razem przyjdzie nam śledzić losy kontrowersyjnego duo – Maggie i Negana. Kontrowersyjnego, bowiem ich znajomość rozpoczęła się od bestialskiego mordu, jakiego Negan dopuścił się na Glennie – mężu i ojcu dziecka Maggie.

„The Walking Dead: Dead City” z dokładną datą premiery. Co zobaczymy w serialu?

Akacja serialu przeniesie nas na owładnięty anarchią i zombiakami Manhattan, gdzie syn Maggie, Hershel, zostanie jej brutalnie odebrany. Kluczem do odzyskania chłopca będzie Negan (cokolwiek to oznacza). Najnowsza zapowiedź wskazuje, że „The Walking Dead: Dead City” stylistycznie odbiegać będzie od oryginalnej produkcji, a dominować będzie klimat noir.

W rolach głównych powrócą Lauren Cohan i Jeffrey Dean Morgan, a za powstanie serialu odpowiada Eli Jorné, który pracował wcześniej przy TWD. „The Walking Dead: Dead City” zadebiutuje na antenie AMC w dniu 18 czerwca 2023 roku. Na całość złoży się łącznie 6 odcinków, a w Polsce debiutować będą one w ofercie Disney+ (choć nie wiemy jeszcze z jakim opóźnieniem).

OSCARY 2023 to chyba jakiś żart! Co się wydarzyło na gali filmowej? | To Się Kręci #11
Źródło: „The Walking Dead” powraca. Jak się prezentuje serial o Maggie i Neganie?