The Prodigy udostępnili nowy numer. Tak brzmi zespół po śmierci Keitha Flinta

i

Autor: screen: https://twitter.com/the_prodigy

The Prodigy udostępnili nowy numer. Tak brzmi zespół po śmierci Keitha Flinta

2021-05-19 8:41

Śmierć Keitha Flinta była szokiem dla wszystkich fanów The Prodigy, którzy liczyli na kolejne rzeczy od grupy i przede wszystkim koncerty. Grupa podkreślała, że śmierć ich lidera, nie oznacza końca działalności. W sieci pojawił się właśnie nowy numer zespołu.

Zespół The Prodigy uznawany jest za klasykę gatunku, a głównym motorem napędowym był zawsze Keith Flint, który odszedł 4 marca 2019 roku w wieku 49 lat. Śmierć artysty była szokiem dla wszystkich fanów i dla świata muzycznego, który liczył na kolejne rzeczy od wokalisty i zespołu. Grupa podkreślała, że śmierć Keitha nie przekreśla działalności zespołu i w sieci pojawiła się nowa kompozycja.

Co tam w środku gra - Royal Blood - Typhoons

The Prodigy wracają z nowym numerem! Tak brzmi zespół bez Keitha Flinta

Zespół podkreślał cały czas, że śmierć Kietha, nie przekreśla możliwości działania The Prodigy i teraz już wiemy, że powstała nowa muzyka! Na Twitterze zespołu pojawiło się krótkie nagranie, na którym możemy usłyszeć 15 sekund tego, co dzieje się w studiu nagraniowym. 

Według plotek, nowa płyta The Prodigy ma ukazać się jeszcze w tym roku. Nie znane są dokładne szczegóły, jednak można się spodziewać, że grupa pracuje nad pełnym krążkiem.

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]