"The Mandalorian 3" z dokładną datą premiery. Kiedy Mando i Grogu powrócą na Disney+?

2022-12-02 12:22

Mando i Baby Yoda powrócą do nas nieco później, niż zakładaliśmy. W ramach pocieszenia Myszka Miki pokazała nam zaś pierwszą fotkę z nowego sezonu.

Fani serialu "The Mandalorian" przez długi czas liczyli, że 3. sezon doczeka się swojej jesienno-zimowej premiery, jednak nadzieje te okazały się płonne. Nic zresztą dziwnego, bowiem ostatnie tygodnie pękały w szwach od głośnych serialowych premier - dopiero co zakończyła się emisja "Andora", a na scenę właśnie wszedł "Willow". Mando i Grogu musieli się zatem wstrzymać, a my uzbroić cierpliwość. Dobra wiadomość jest taka, że poznaliśmy wreszcie dokładną datę naszego ponownego spotkania, zła zaś - nastąpi ono jeszcze później, niż przypuszczaliśmy.

"The Mandalorian 3" - data premiery ujawniona

Bez dalszego przedłużania donoszę, że 3. sezon "The Mandalorian" zawita w ofercie Disney+ w dniu 1 marca 2023 roku. By nieco podnieść fanów na duchu, podczas konwentu CCXP zaprezentowano pierwsze zdjęcie z nowej serii, na której widzimy oczywiście obu naszych ulubieńców.

The Mandalorian: Mando i Grogu na pierwszej fotce z 3. sezonu

i

Autor: materiały prasowe Disney+ "The Mandalorian": Mando i Grogu na pierwszej fotce z 3. sezonu

W roli głównej powróci Pedro Pascal, a na ekranie towarzyszyć mu będą Katee Sackhoff jako Bo-Katan Kryze, Carl Weathers jako Greef Karga, Emily Swallow jako Zbrojmistrzyni, Giancarlo Esposito jako Moff Gideon oraz Omid Abtahi w roli Doktora Pershinga. Do obsady dołączył również gwiazdor "Powrotu do przyszłości" Christopher Lloyd, lecz szczegóły jego roli nie są znane. 

PREQUEL, SEQUEL, SPIN-OFF… Co to jest? O co w tym chodzi? | To Się Kręci #1
Źródło: "The Mandalorian 3" z dokładną datą premiery. Kiedy Mando i Grogu powrócą na Disney+?