The Chemical Brothers

i

Autor: The Chemical Brothers / screen z YouTube: The Chemical Brothers The Chemical Brothers

The Chemical Brothers - piosenka The Darkness That You Fear zaskoczyła fanów!

2021-04-26 12:38

Oddani fani brytyjskiego duetu The Chemical Brothers czekali na ten moment i informację na prawdę długo, bo od 2019 roku! Właśnie możemy usłyszeć nowy singiel, który zaskoczył wszystkich. Utwór jak wynikiem kilkunastomiesięcznej pracy w studio. Muzycy prawdziwymi weteranami sceny, a polscy fani z pewnością kojarzą ich z takich festiwali jak chociażby Coke Live Festival i Open'er. Jesteśmy ciekawi co Wy sądzicie o najnowszej muzycznej propozycji od The Chemical Brothers!

Do sieci dokładnie 23 kwietnia 2021 roku trafił najnowszy singiel zespołu, który w zaledwie 3 dni od daty premiery zdążył spotkać się ze sporym uznaniem wśród słuchaczy. Teledysk zobaczyło już ponad 290 tysięcy osób na całym świecie. 

The Chemical Brothers - The Darkness That You Fear

Duet The Chemical Brothers i premiera singla The Darkness That You Fear, to spore zaskoczenie, oczywiście in plus dla fanów muzyki tworzonej przez tych lubianych i szanowanych muzyków. - Kiedy połączyliśmy te różne głosy z muzycznym flow, poczuliśmy przypływ optymizmu i chcieliśmy się tym podzielić. Dlatego też The Darkness That You Fear to pełna nadziei piosenka - pisze w komunikacie prasowym Tom Rowlands. Najnowszy kawałek potwierdza odwzajemnioną miłość duety do muzyki, której są niekwestionowanymi mistrzami. 

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 23.04.2021

Mamy dla Was kolejne dobre informacje, ponieważ to co jest już w sieci, to tylko i wyłącznie zapowiedź kolejnych ekscytujących muzycznych podróży po bezdrożach elektronicznych mixów. Czas sprawdzić o co dokładnie chodzi! 

The Chemical Brothers - seria tematycznych mixów 

The Chemical Brothers zdradzili, że w najbliższym czasie zaskoczą nas  serią tematycznych mixów! Ta informacja nie jest wielkim zaskoczeniem dla tych, którzy już od miesiąca słuchają jednej z zagranicznych rozgłośni radiowych na falach eteru, której muzycy prowadzą swoje autorskie pasmo. - Jesteśmy podekscytowani, że możemy przedstawić wam nasze ulubione utworów, które są rezultatem głębokiego kopanie w naszych kolekcjach płyt. Mamy nadzieję, że znajdziecie tam coś dla siebie niezależnie od pory dnia, w której będziecie słuchać naszego miksu - mówi o premierze i planach na przyszłość Ed Simons. Jeśli chcielibyście w tym roku usłyszeć na żywo miksy weteranów elektronicznych brzmień, to będziecie mieć taką szansę! Otóż wystarczy, że wybierzecie się na jeden z takich festiwali jak Creamfields, Lowlands i TRNSMT. Jak dotychczas muzycy wydali w swojej karierze, począwszy od 1992 roku, aż 9 studyjnych albumów. Ostatni z nich nosił tytuł  No Geography i ukazał się w 2019 roku.

Sonda
The Chemical Brothers - lubisz ten elektroniczny duet?