System Of A Down zebrali 600 tysięcy dolarów na rzecz Armenia Fund i przy okazji opublikowali specjalny wywiad [WIDEO]

i

Autor: Screen: https://youtu.be/DJ3guWqDbnY Screen: https://youtu.be/DJ3guWqDbnY

System Of A Down zebrali 600 tysięcy dolarów na rzecz Armenia Fund i przy okazji opublikowali specjalny wywiad [WIDEO]

2020-11-12 11:45

Powrót System Of A Down po 15 latach z nowymi utworami, to jedno z najważniejszych wydarzeń 2020 roku w muzyce. Grupa postanowiła opublikować specjalny wywiad, w którym wyjaśniła swoje motywację oraz ogłosiła jaką kwotę udało się obecnie zebrać na rzecz Armenian Fund.

Nowa muzyka od System Of A Down to prawdziwe wydarzenie, które cały czas jest komentowane, wywołując wiele emocji. Grupa wróciła po 15 latach z dwoma numerami, które zostały nagrane jako utwory komentujące obecną sytuację w Górskim Karabachu. Warto zaznaczyć, że z publikacją nowych numerów, zespół rozpoczął zbiórkę na rzecz Armenian Fund, by móc wesprzeć wszystkich poszkodowanych. Okazuje się, że zespół uzbierał 600 tysięcy dolarów, a przy okazji opublikował specjalny wywiad, w którym opowiedział więcej o utworach i motywach ich nagrania.

Eska Rock szybkie pytania KASIA LINS

System Of A Down zebrali 600 tysięcy dolarów na rzecz Armenian Fund i opublikowali specjalny wywiad

W specjalnym wywiadzie, zespół opowiada o tym, dlaczego zdecydował się po 15 latach zebrać w studiu. Jak podkreśla John Dolmayan:

Mam nadzieję, że to co wydarzyło się w 1915 r. [chodzi o Ludobójstwo Ormian (przyp. redakcji)] i to, co wydarzyło się tyle razy w historii, nie powtórzy się w kontekście obecnych wydarzeń w Górskim Karabachu.

Serj Tankian dodał:

To wszystko jes niesprawiedliwością, na którą chcemy, aby ludzie zwrócili uwagę i dlatego to robimy, nagrywamy. Aby inni z kolei mogli informować własne organy rządowe, które mogą odpowiednio zareagować. (...) Jako System Of A Down, była to niesamowita okazja, abyśmy się spotkali, odłożyli wszystko na bok i przemówili w imieniu naszego narodu, jako jedność.

Dochód ze sprzedaży dedykowanego merchu oraz specjalnych winyli i plików cyfrowych z nowymi numerami, zostanie przekazany na rzecz Armenian Fund. Jest już to spora kwota, ponieważ obecnie SOAD zebrali 600 tysięcy dolarów! Pieniądze pomogą wszystkim, którzy zostali dotknięci przez konflikt w Górskim Karabachu. Cały wywiad z zespołem możecie zobaczyć poniżej: