System Of A Down zapowiadają drugi teledysk! Kiedy premiera 'Genocidal Humanoidz'?

i

Autor: screen: https://youtu.be/XqmknZNg1yw

System Of A Down zapowiadają drugi teledysk! Kiedy premiera 'Genocidal Humanoidz'?

2021-01-26 8:58

System Of A Down zaskoczyli wszystkich w listopadzie 2020, wydając dwa nowe numery. Po 15 latach przerwy wydawniczej, SOAD nagrali dwie piosenki, z czego jedna otrzymała teledysk. Okazuje się, że również drugi singiel doczeka się klipu i jest data premiery obrazka.

System Of A Down kazali czekać na nowości 15 lat i gdy do sieci trafiły dwa nowe kawałki, wszyscy byli zaskoczeni. Piosenka 'Protect the land' doczekała się klipu i od razu zapowiedziano, że utwór 'Genocidal Humanoidz' także zostanie zobrazowany. Po dwóch miesiącach od niezapowiedzianej premiery, zespól ogłosił, że może już pokazać fanom nowy teledysk. Kiedy odbędzie się premiera?

Co tam w środku gra? - Rammstein

System Of A Down - Genocidal Humanoidz. Kiedy premiera nowego teledysku?

Oczywiście premiera nowego klipu SOAD powiązana jest z pomocą na rzecz Ormian. Na specjalnym wydarzeniu zespołu możemy przeczytać:

W tragicznych następstwach najbardziej skandalicznej przemocy, jaka dotknęła ten obszar od 1994 roku, żołnierze Armii Obrony Armenii i Armenii (wielu z nich to ochotnicy) ponieśli szkody wojenne z rąk najeźdźców - Azerbejdżanu podżeganego przez Turcję i ich syryjskich najemników. Nawet po zawieszeniu broni podpisanym 10 listopada 2020 roku bohaterowie ranni w ostatnim konflikcie nadal pilnie potrzebują zaawansowanego leczenia i opieki medycznej.

Organizujemy transmisję na żywo w celu zbierania funduszy na rehabilitację i wyposażenie setek żołnierzy, którzy stracili ręce i nogi, w protezy kończyn odmieniających życie. Finansowanie będzie również korzystne dla wprowadzenia przełomowej laseroterapii w leczeniu chemicznych oparzeń białym fosforem oraz w zmniejszaniu blizn i bólu. Cały dochód z transmisji na żywo zostanie przekazany na ten cel.

Zapraszamy Cię wraz z listą gości specjalnych, abyś dołączył do nas w najbliższą sobotę 30 stycznia o 9:00 czasu pacyficznego / 12:00 czasu wschodniego, aby wesprzeć nasze wysiłki - wyłącznie na naszym kanale YouTube. Oficjalna premiera wideo do „Genocidal Humanoidz” nastąpi natychmiast po wydarzeniu na żywo. Zasubskrybuj nasz kanał teraz na YouTube.com/SystemOfADown, aby być na bieżąco. Czekamy na Ciebie w ten weekend

Wszystkie szczegóły są podawane na wydarzeniu i jak łatwo się domyślić, zespół z pewnością szykuje coś jeszcze dla fanów. Sprawdźcie oficjalne wydarzenie System Of A Down i obserwujcie kanał grupy 30 stycznia.