System Of A Down nie powiedzieli ostatniego słowa. Powstaje nowy klip

i

Autor: Screen: youtube.com/watch?v=XqmknZNg1yw Screen: youtube.com/watch?v=XqmknZNg1yw

System Of A Down nie powiedzieli ostatniego słowa. Powstaje nowy klip

2020-11-24 13:07

Po tym jak System Of A Down wypuścili po 15 latach dwa nowe numery, w sieci zawrzało. Fani czekają na kolejne nowości i jak się okazuje, nie trzeba będzie aż tak długo czekać! Grupa ma w planach kolejny teledysk.

Dwa nowe utwory System Of A Down wywołały ogromne zamieszanie i bardzo ucieszyły fanów, którzy czekali na nowości od 15 lat. Okazuje się, że to nie koniec nowości od zespołu! Grupa ma w planach kolejny klip, który ty razem zostanie zrealizowany do numeru ''Genocidal Humanoidz''. Co wiemy na temat obrazka?

Co tam w środku gra? - Luxtorpeda

Powstaje nowy teledysk System Of A Down. Szczegóły zdradził Shavo Odadjian

Na czacie, który odbył się na Instagramie, Shavo zdradził Richardowi Èlmoyanowi, że zespół powinien wejść na plan w ciągu najbliższych tygodni:

Napisałem scenariusz i mam kilka niespodzianek, które dołączę. Mamy nadzieję, że będziemy mogli nagrać wideo w nadchodzących tygodniach.

Według danych opublikowanych przez Billboard, nowe utwory SOAD zadebiutowały na szczycie listy przebojów Hot Hard Rock Songs. ''Protect The Land”, który zajął pierwsze miejsce, osiągnął liczbę 2,7 miliona odtworzeń i 5000 pobrań. ''Genocidal Humanoidz” miał 1,8 miliona odtworzeń i 5000 pobrań, zajmując drugie miejsce.

W niedawno nagranym wideo SOAD oświadczyli, że udało mu się już zebrać dzięki utworom 600 tysięcy dolarów. Wszystkie zyski są przekazywane Ormianom dotkniętym konfliktem w regionie Artsakh.