SYMPTONE - 'Pryzmat': Pierwszy singiel promujący album 'MindBox'

i

Autor: foto: Agnieszka Bogdan

SYMPTONE - 'Pryzmat': Pierwszy singiel promujący album 'MindBox'

2021-11-08 9:15

SYMPTONE to czteroosobowy skład z Rzeszowa, aktywnie działający od 2019 roku. Zespół serwuje słuchaczom muzykę z pogranicza grunge, punk rocka i nu-metalu, z lekkością eksplorując wytyczane przez siebie muzyczne szlaki. Chwytliwe melodie autorskich kompozycji idą tu w parze z ciężkimi, choć melodyjnymi riffami oraz charakterystycznym wokalem, któremu nie straszny zarówno śpiew czysty, jak i brudny rockowy pazur.

Zespół zjednał sobie publikę i jury na Antyfeście Antyradia 2021, gdzie dotarł do finału, zdobywając wyróżnienie z nagrodą specjalną. W tym samym roku SYMPTONE wystąpił także na Festiwalu Garaże 2021 w Szczecinie, gdzie również zagościł na podium jako jeden z finalistów przeglądu. Rzeszowska grupa dzieliła już scenę m.in. z Pidżamą Porno, Luxtorpedą, Illusion i Dziwną Wiosną. Aktualnie zespół pracuje nad swoim debiutanckim krążkiem pt. „MindBox”, którego premiera planowana jest na pierwszą połowę przyszłego roku. Dotychczas na kanale YouTube artysty oraz na serwisach streamingowych pojawiły się trzy utwory promujące nadchodzący album.

Co tam w środku gra? - Motorhead - The best of

PRYZMAT to pierwszy z wypuszczonych przez SYMPTONE singli. Utwór to muzyczny spacer po umyśle człowieka dorosłego, w którym z biegiem lat zanikła dziecinna naiwność i bezwarunkowa ufność, bowiem okazało się, że nic w życiu nie jest zerojedynkowe, a cudze intencje nie zawsze bywają uczciwe. Przez tytułowy pryzmat nabytego doświadczenia opisane jest tu zderzenie ideałów lat młodzieńczych z brutalną rzeczywistością, w której każdy człowiek musi przetrwać i znaleźć swoje miejsce

System Of A Down w różnych momentach kariery. Tak zmieniał się zespół (GALERIA)