Sylvester Stallone pojawi się w filmie 'Creed 3'? Aktor odpowiedział

i

Autor: screen: https://youtu.be/ERT_7u5L0dc

Sylvester Stallone pojawi się w filmie 'Creed 3'? Aktor odpowiedział

2021-04-07 12:29

Seria 'Rocky' to coś, co nie mogłoby istnieć bez Sylvestra Stallone'a i wiele osób myśli też tak o serii 'Creed', która jest spin-offem kultowego filmu. Czy w trzeciej części pojawi się Stallone?

Gdy widzimy serię 'Rocky' to standardowo wszyscy mamy przed oczami Sylvestra Stallone'a, który zapoczątkował całą historię i stał się twarzą marki. Sly często podkreślał, że 'Rocky' to bardzo ważna część jego kariery i z pewnością spotkamy się jeszcze wiele razy ze słynnym pięściarzem. Faktycznie, Rocky wracał wiele razy i wiele osób liczy, że i w trzeciej odsłonie spin-offu 'Creed' pojawi się Rocky. Czy jest na to szansa?

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Czy Rocky pojawi się w filmie 'Creed 3'? Sylvester Stallone odpowiedział

Sylvester Stallone podkreślał kilka razy, że przeszedł na aktorską emeryturę i może sporadycznie pojawi się w jakiś produkcjach. Fani zaczęli dopytywać, czy jest szansa na występ w filmie 'Creed 3'? Sly w końcu odpowiedział krótko na temat jego obecności w produkcji:

Film zostanie nakręcony, ale beze mnie

Stallone nie siedzi jednak bezczynnie, ponieważ planuje serial na temat życia młodego Rocky'ego. Szczegóły nie są jeszcze znane.

Sonda
Czy lubisz polskie filmy i seriale?