Mało brakowało, a David Duchovny nie zagrałby w 'Z archiwum X'

i

Autor: screen: https://youtu.be/HQoRXhS7vlU

Mało brakowało, a David Duchovny nie zagrałby w 'Z archiwum X'

2021-04-07 11:20

Serial 'Z archiwum X' to niezapomniany duet Gillian Anderson i David Duchovny, który w latach 90-tych zawładnął wyobraźnią widzów. Okazuje się, że mało brakowało i moglibyśmy nie zobaczyć w produkcji Davida Duchovnego.

Serial 'Z archiwum X' to jeden z klasyków lat 90-tych, który mimo upływu lat, nadal jest bardzo lubiany i zyskuje nowych fanów. Serial należał głównie do duetu Gillian Anderson i David Duchovny, którzy nie bali się niczego. Okazuje się, że aktor mógł w ogóle nie zagrać w serialu!

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

David Duchovny mógł nie zagrać w 'Z archiwum X'. O co chodziło?

W wywiadzie dla podcastu Roba Lowe’a Duchovny, że mało brakowało, a mógł w ogóle nie wystąpić w kultowym serialu. Wynikało to z tego, że w tym samym dniu, gdy kręcono pilot serialu, odbywały się zdjęcia próbne do filmu jego przyjaciółki. Jedna z ofert musiała zostać odrzucona i jak wyznał David:

Powiedziałem moim agentom: „Nie chcę tego robić. Ona jest moją przyjaciółką i nie chcę się wycofywać”. Nie interesowały mnie teorie spiskowe. Byłem gotowy powiedzieć, że zrezygnuję z tego pilota, bo postanowiłem zrobić ten inny projekt.

Na szczęście agenci aktora doradzili mu, by wziął rolę w serialu, a reszta jest już historią.

Sonda
Czy lubisz polskie filmy i seriale?