Sweet Child O' Mine pierwszy raz na żywo! Jest archiwalne nagranie Guns N' Roses [WIDEO]

i

Autor: screen: https://youtu.be/T1DIrxDrlwU

Sweet Child O' Mine pierwszy raz na żywo! Jest archiwalne nagranie Guns N' Roses [WIDEO]

2021-01-08 9:14

Guns N' Roses mają na swoim koncie wielkie hity, jednak najpopularniejszym jest z pewnością 'Sweet Child O' Mine'. W sieci pojawiło się nagranie, gdzie możemy usłyszeć jak zespół wykonuje pierwszy raz w historii ten utwór.

Guns N' Roses mają na swoim koncie wiele hitów, które z biegiem lat przeszły do historii. Oczywiście, największym hitem zespołu jest 'Sweet Child O' Mine', bez którego żaden koncert zespołu nie może się odbyć. Słynny riff i chwytliwy refren, to praktycznie przepis na sukces, który Gunsi mają od lat opanowany. A jak pierwszy raz w historii zabrzmiało 'Sweet Child O' Mine'? W sieci pojawiło się nagranie z tego wyjątkowego wydarzenia.

Co tam w środku gra? - Motorhead

'Sweet Child O' Mine' pierwszy raz na żywo. Tak brzmiało premierowe wykonanie hitu Guns N' Roses

Numer 'Sweet Child O' Mine', ukazał się na debiutanckim albumie grupy 'Appetite for Destruction' z 1987 roku i do dzisiaj jest on hitem, bez którego nie może obejść się żaden koncert Gunsów. A jak zabrzmiał ten kultowy numer po raz pierwszy? Guns N' Roses zagrali ten numer po raz pierwszy w kultowym klubie Whiskey A Go Go 23 sierpnia 1986 roku. Posłuchajcie, jak pierwszy raz zabrzmiał kultowy dziś hit:

Guns N' Roses obecnie pracują nad nową płytą, a Slash planuje wkrótce wydać kolejne solowe wydawnictwo. Kiedy otrzymamy nowe albumy? Jest duże prawdopodobieństwo, że nowe rzeczy usłyszymy w 2021 roku. Tak z pewnością będzie ze Slashem, jednak czy uda się to Gunsom? Tego nie wiadomo.

Sonda
Czekasz na nowy album Guns N' Roses?