Halloween: Szkoły w Stanach zakazują przebierania się za postaci ze Squid Game. Zbyt brutalne!

i

Autor: AP Halloween: Szkoły w Stanach zakazują przebierania się za postaci ze "Squid Game". Zbyt brutalne!

Squid Game będzie miało jeszcze 2 sezony! Co wiadomo o planach twórców?

2021-12-31 9:06

Squid Game to niekwestionowany hit Netflixa, który pobił wszystkie możliwe rekordy platformy. Wszyscy wyczekiwali potwierdzenia drugiego sezonu, jednak twórca serii, Hwang Dong-Hyuk długo wzbraniał się przed potwierdzeniem kontynuacji. W końcu mamy słowa potwierdzające, które ucieszą miłośników historii, a na dodatek wiadomo, że powstaną aż dwa nowe sezony!

Squid Game to ogromny hit Netflixa, który dosłownie zdominował platformę, ale również sieć, będąc inspiracją dla różnego rodzaju memów. Pierwszy sezon pozostawił furtkę do realizacji kontynuacji, jednak twórca, Hwang Dong-Hyuk długo się wzbraniał przed jednoznacznym potwierdzeniem drugiego sezonu. Po wielu spekulacjach, w końcu ogłoszono plany związane ze 'Squid Game 2' i jak się okazuje, powstaną dwa nowe sezony!

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Squid Game będzie miało jeszcze 2 sezony! Co wiadomo o planach twórców?

Podczas jednego z udzielonych niedawno wywiadów, Hwang Dong-Hyuk stwierdził, że drugi sezon powstanie, jednak nie zdradzi jeszcze szczegółów, ponieważ cała historia jest w jego głowie. Teraz już wiadomo, że powstaną dwa nowe sezony! W rozmowie z koreańskim KBS, reżyser serii powiedział, że mają powstać dwa nowe sezony i mimo, że Netflix tego jeszcze nie potwierdził, Dong-Hyuk twierdzi, że stanie się to niedługo. Nie pozostaje nic innego, jak czekać na wieści, a przede wszystkim czekać na nowy sezon!

Te gry obchodzą swoje 20. urodziny!