W PRZEDSZKOLU dzieci odgrywają sceny z Squid Game. Nauczyciele apelują do rodziców!

i

Autor: Chetraruc

Squid Game 2 - oficjalnie ogłoszono start prac nad drugim sezonem

2022-01-24 12:00

Squid Game to niekwestionowany hit Netflixa, który pobił wszystkie możliwe rekordy platformy. Wszyscy wyczekiwali potwierdzenia drugiego sezonu, jednak twórca serii, Hwang Dong-Hyuk długo wzbraniał się przed potwierdzeniem kontynuacji. W końcu mamy słowa potwierdzające, które ucieszą miłośników historii.

Squid Game to ogromny hit Netflixa, który dosłownie zdominował platformę, ale również sieć, będąc inspiracją dla różnego rodzaju memów. Pierwszy sezon pozostawił furtkę do realizacji kontynuacji, jednak twórca, Hwang Dong-Hyuk długo się wzbraniał przed jednoznacznym potwierdzeniem drugiego sezonu. Po wielu spekulacjach, w końcu ogłoszono plany związane ze 'Squid Game 2'.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Squid Game 2 - oficjalnie ogłoszono start prac nad drugim sezonem

Serwis „Variety” podał, że jeden z głównych szefów platformy Netflix – Ted Sarandos – potwierdził, że powstaje kontynuacja serialu 'Squid Game'. Co ciekawe, dodano nawet, że to nie koniec niespodzianek dla fanów serii:

Uniwersum „Squid Game” dopiero się rozkręca.

Już jakiś czas temu zapowiadano, że serial może doczekać się nawet kolejnych 3 sezonów! Pozostaje tylko czekać na rozwój wydarzeń.

Sonda
Czekasz na nowy sezon 'Squid Game'?