Sobowtór Scralett Johansson podbija TikToka! Dziewczyna wygląda identycznie jak słynna aktorka

i

Autor: screen: tiktok.com/@kate_johansson/video/6983010601186397441

Sobowtór Scarlett Johansson podbija TikToka! Dziewczyna wygląda identycznie jak słynna aktorka

2021-07-21 9:40

Popularni aktorzy i celebryci, mają często swoich kaskaderów lub nawet dublerów, którzy są praktycznie identyczni. W Rosji odnalazła się dziewczyna, która jest identyczna! Tu nie ma słów na wyrost, to prawdziwy klon popularnej aktorki.

Popularne osoby często korzystają z usług sobowtórów, które mają odciążyć ich od nadmiaru sławy, a często zastępować na planie zdjęciowym. Co jakiś czas pojawiają się też zdjęcia różnych osób, które z natury są podobne do znanych osób. Jest jednak pewna dziewczyna, która podbiła TikToka i to za sprawą swojego podobieństwa do Scarlett Johansson.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Sobowtór Scarlett Johansson odnaleziony w Rosji! Nie uwierzycie, że jest tak podobna

Kate Johansson (to podobno jej prawdziwe nazwisko), jest gwiazdą TikToka, która ma już ponad 7 milionów obserwujących. Oczywiście, uwagę przyciąga jej wygląd, który przypomina słynną aktorkę. Jak twierdzi Kate, to jej naturalna uroda, na dowód pokazuje także zdjęcia z dzieciństwa, twierdząc, że taka się już urodziła. Faktycznie, porównując jej zdjęcia i fotografie Scarlett z dzieciństwa, podobieństwo jest niesamowite. Pozostaje się zastanowić, czy tata Scarlett nie zawędrował kiedyś w okolice Rosji? Zobaczcie, jak wygląda rosyjska TikTokerka:

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu