'Smętarz dla zwierzaków 2' - powstanie kolejna odsłona! Co wiadomo o projekcie?

i

Autor: screen: https://youtu.be/q3FQNMa3jVI

'Smętarz dla zwierzaków 2' - powstanie kolejna odsłona! Co wiadomo o projekcie?

2021-07-12 12:39

'Smętarz dla zwierzaków' to jeden z tych filmów, który powrócił po latach na ekrany i został pozytywnie przyjęty przez widzów. Sukces pierwszej części, spowodował oczywiście to, że zobaczymy drugą odsłonę. Kiedy pojawi się film i kto w nim wystąpi?

Gdy pojawiła się informacja o nowej odsłonie 'Smętarza dla zwierzaków', wiele osób miało mieszane uczucia, twierdząc, że nie ma sensu ruszać klasyki. Finalnie okazało się, że film jest zrealizowany bardzo dobrze i nawet fani oryginału go pochwalili. To oczywiście zapowiadało kontynuację i faktycznie, doczekamy się drugiej części. Kiedy możemy spodziewać się kontynuacji? Kto pojawi się w filmie?

Wywiadówka - Kasia Lins

Smętarz dla zwierzaków 2 - kiedy premiera? Kto zagra?

W prequelu filmu mają wystąpić: Jack Mulhern, Forrest Goodluck, Natalie Alyn Lind i Isabella Star LaBlanc. Reżyserem obrazu zostanie Lindsey Beer i co ciekawe, produkcja dedykowana jest na kanał Paramount+. Nie wiadomo czy film zobaczymy w kinie, jednak można przypuszczać, że twórcy chcą zabezpieczyć się przed ewentualnym, ponownym zamknięciem kin. Nie podano jeszcze dokładnej daty premiery, jednak można się spodziewać, że czeka nas trochę oczekiwania. Patrząc jednak na udaną pierwszą część, warto uzbroić się w cierpliwość i poczekać.

Rammstein - najmniej znane zdjęcia zespołu. Tego mogliście nie widzieć