Slipknot po rosyjsku - cover młodej wokalistki, podbija sieć

i

Autor: https://www.youtube.com/watch?v=Mgr4WURCvTI Screen: https://www.youtube.com/watch?v=Mgr4WURCvTI

Slipknot po rosyjsku - cover młodej wokalistki, podbija sieć

2020-11-05 12:08

Slipknot w ostatnim czasie są na fali wznoszącej i można powiedzieć, że już dawno wyrwali się z szufladki grupy nu metalowej. Zespół na fanów praktycznie na całym świecie, którzy często coverują twórczość swoich idoli.

Spis treści

  1. Slipknot po rosyjsku - cover szybko podbija sieć [WIDEO]
  2. Slipknot w Polsce - kiedy odbędzie się koncert?

Slipknot to jeden z tych zespołów, który mimo upływu lat, cały czas jest na topie i z każdym nowym albumie, przybywa fanów. Grupa dawno temu pozbyła się łatki zespołu nu metalowego, udowadniając, że ma sporo do powiedzenia. Przypływ fanow, to także przypływ coverów, a jednym z ciekawszych jest przeróbka numeru zespołu po rosyjsku.

Slipknot po rosyjsku - cover szybko podbija sieć [WIDEO]

Ai Mori, to rosyjska wokalistka, która pochodzi z Moskwy i od dłuższego czasu publikuje w sieci covery znanych zespołów. Każda przeróbka jest w języku rosyjskim i tym razem padło na numer Slipknota. Przerobiony został kawałek ''The Devil in I' z albumu ''5: The Gray Chapter'', wydanego w 2014 roku. Posłuchajcie jak brzmi Slipknot po rosyjsku:

Slipknot w Polsce - kiedy odbędzie się koncert?

Zespół miał zagrać w Polsce 3 sierpnia 2020, jednak cała trasa została odwołana. Grupa zapewniła jednak, że powróci na trasę, gdy tylko będzie to możliwe. Pozostaje cierpliwie czekać.