SKAZANA: 5. sezon powstanie? Oto, co wiemy o przyszłości głośnego polskiego serialu

i

Autor: Warner Bros. Discovery SKAZANA: 5. sezon powstanie? Oto, co wiemy o przyszłości głośnego polskiego serialu

Polskie seriale

SKAZANA powróci z 5. sezonem? Oto, co wiemy o przyszłości głośnego polskiego serialu

2024-06-17 1:41

Czwarty sezon “Skazanej” trwa, a fani opowieści o sędzi Alicji Mazur z pewnością zachodzą w głowę, czy to już koniec naszej wspólnej przygody. Kiedy ukaże się finał 4. sezonu? Czy zobaczymy 5.? Znamy już wszystkie odpowiedzi.

SKAZANA, sezon 4 – o czym opowiada nowa seria?

Trwa śledztwo w sprawie Hepnera. Prokurator Sobecki i komisarz “Mario” Piotrowski są początkowo bezradni. Solidarność Pati i Kosy z Alicją uniemożliwia skazanie winnej. Śledczy postanawiają zmienić taktykę i przenoszą dziewczyny z aresztu śledczego z powrotem do jednej celi w Zabrzu.

Zamknięta na więziennym oddziale psychiatrycznym Dorota Wójcik kontaktuje się z Kraszeckim. Chce, by napisał jej biografię, przy okazji wspomina Alicję. Do Maria zgłasza się Wiki. Zdecydowała się zeznawać. Mario dowiaduje się, że Pati wróciła za kraty niesłusznie. Postanawia to wykorzystać, żeby doprowadzić do skazania Alicji.

SPRAWDŹ TEŻ: Pati ze “Skazanej” wygląda teraz zupełnie inaczej. Ale zmiana!

SKAZANA – ile odcinków liczy 4. sezon i kiedy finał ujrzy światło dzienne?

Obok Agaty Kuleszy w obsadzie 4. serii znaleźli się m.in. Aleksandra Adamska (Patrycja Cichy “Pati”); Marta Malikowska (Agata Strzelecka “Kosa”), Gabriela Muskała (Dorota Wójcik), Leszek Lichota (Michał Kraszecki) i Tomasz Schuchardt (Bartłomiej Dworak “Penis”). 1 odcinek 4. sezonu serialu “Skazana” zadebiutował w serwisie Max we wtorek 11 czerwca, a drugi w piątek 14 czerwca. Trzeci zobaczymy zaś 21 czerwca, a czwarty, finałowy, 28 czerwca. 

SKAZANA – 5. sezon powstanie?

Niestety nie mamy dobrych wieści – ogłoszono, że 4. sezon “Skazanej” jest już ostatnim, zatem 5. nie zobaczymy. Oczywiście nie musi to oznaczać, że na zawsze pożegnamy bohaterów produkcji. W końcu cieszy się ona tak dużą popularnością, że włodarze WBD mogą podjąć decyzję o realizacji kolejnych spin-offów. Ale na obecną chwilę takowe deklaracje się nie pojawiły.  

Najpopularniejsze polskie seriale ostatnich lat – jak dobrze je znasz?

Pytanie 1 z 10
“Informacja zwrotna” to adaptacja książki autorstwa…
“Informacja zwrotna”

Najlepsze polskie seriale ostatnich lat. 5 perełek znad Wisły

Wywiad z Agatą Kuleszą na premierze MAX
Listen on Spreaker. Źródło: SKAZANA powróci z 5. sezonem? Oto, co wiemy o przyszłości głośnego polskiego serialu