Skarbówka wzywa do zapłaty Youtuberów! To koniec braku podatków za zarobki na platformie

i

Autor: screen: https://youtu.be/FOBjpPeLsfQ

Skarbówka wzywa do zapłaty Youtuberów! To koniec braku podatków za zarobki na platformie

2021-04-30 11:43

Youtuberzy potrafią zarobić ogromne kwoty, które nie raz przyprawiają o zawrót głowy. W końcu zainteresowała się tym skarbówka, która zamierza wzywać do zapłaty twórców.

Youtuberzy potrafią zarabiać gigantyczne kwoty pieniędzy, które często przyprawiają o zawrót głowy. Tymi zarobkami postanowił zainteresować się urząd skarbowy, który chyba zwęszył niezły zarobek na tym, co osiągają niektórzy twórcy na platformie. Co to dokładnie oznacza?

YouTuberów czy naukowców - kogo lepiej znamy?

Youtuberzy zostaną opodatkowani. Co dokładnie im grozi?

Skarbówka zaczęła wysyłać pisma do twórców, którzy nie odprowadzili podatku od zarobków z reklam na Youtube. Co w momencie, kiedy zarobiliśmy małe kwoty na platformie i było to jakiś czas temu? Pozostaje wyrażenie czynnego żalu, co to znaczy? Czynny żal to zawiadomienie o popełnienie czynu zabronionego i przedstawienie argumentów mających przekonać naczelnika właściwego urzędu skarbowego, że zostało to popełnione nieumyślnie, bez zamiaru oszustwa. Wiadomo, kara nas nie minie, ale może być nieco niższa. Co ciekawe, skarbówka wysyła listy z wezwaniem do zapłaty i to z odsetkami. Brzmi nieciekawie...

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]