Konia w widzie uchwyciły kamery monitoringu

i

Autor: Twitter/ivgiz

Wprowadzą... zakaz jazdy konnej w windach! Sąsiedzi mieli dosyć!

2021-04-30 9:02

Do nietypowej sytuacji doszło w Tel Awiwie. Jeden z kolegów odwiedzał swojego kolegę. Jako, iż był miłośnikiem koni przyjeżdżał do niego właśnie konno. Jednak, iż jeden z nich mieszkał w wieżowcu na szóstym piętrze, konia nikt na dole zostawić nie chciał. W związku z tym koń jeździł windą na szóste piętro, przebywał w mieszkaniu i wracał z właścicielem. Oburzeni byli sąsiedzi. Przyjechała policja, jednak w prawie nic o zakazie jazdy konnej w windzie nie ma. Jednak to się zmieni. Administracja dzielnicy w której dziwna sytuacja miała miejsce zapowiedziała, iż już niebawem taki przepis się pojawi.

Dwóch mieszkańców Tel Awiwu jeździło konno windą w wieżowcu. O co chodzi? Jeden z mieszkańców Tel Awiwu mieszkał w jednym z wieżowców. Przez jakiś czas odwiedzał go jednak znajomy, miłośnik koni, który do kolegi jechał na koniu. Z jakiegoś powodu nie chciał on jednak zostawiać konia na dole, postanowił, iż konia zabierze z sobą, do mieszkania. Jako, iż ciężko byłoby koniu wejść po schodach, jego właściciel postanowił, iż wjedzie z koniem na szóste piętro, ponieważ jak się okazało koń do windy może wejść.

Sytuacja została zarejestrowana przez kamery monitoringu, które są zainstalowane w wieżowcu.

Sytuacja taka iż koń jechał windą na szóste piętro powtarzała się. Oburzeni tym byli sąsiedzi, którzy wezwali policję. Policja przyjechała, przesłuchała właściciela konia oraz kolegę którego ten odwiedzał. W zasadzie tyle, ponieważ nie wiadomo co zrobić w takim przypadku. W izraelskim prawie nikt nie wpadł na pomysł aby regulować fakt, czy w widzie można konia przewozić czy nie. Być może jednak już niebawem takie zapisy się pojawią. Administracja dzielnicy Agrazim zapowiedziała, iż niebawem w statusie pojawi się… zakaz jazdy/przewożenia konia widną.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Rafał Brzozowski zaprasza do oglądania Eurowizji 2021

Najpiękniejsze zabytki Europy. Gdzie to jest?

Pytanie 1 z 10
Gdzie mieści się Partenon?
Zdjęcie
Źródło: Wprowadzą... zakaz jazdy konnej w windach! Sąsiedzi mieli dosyć!