Skąd pochodzi wokalista LemON, Igor Herbut? Wokalista zespołu LemON opowiada o Przemkowie [VIDEO]

2014-01-01 12:40
Logo EskaROCK
Autor: EskaROCK

Igor Herbut - wokalista zespołu LemON zdradza skąd pochodzi. Jego Małą Ojczyzną jest Przemków. Igor spędził tam długi weekend ze świętem Trzech Króli, o czym opowiada na fanpage'u LemONa.

Igor Herbut, czyli wokalista zespołu LemON pochodzi z Przemkowa. Tam spędził dzieciństwo, ale również ostatni długi weekend ze świętem Trzech Króli.

Wokalista LemON nie wstydzi się swojego pochodzenia, a wręcz kocha miejsce swojego dzieciństwa. I właśnie tym Igor Herbut zapragnął podzielić się z fanami na facebookowym fanpage'u zespołu LemON:

"Ja nie śpię i tak sobie myślę, że wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej... Mama, siostra, babcia, dziadek, Pies Yoko (na załączonej fotografii: John Lemon i jego Yoko), na patelni jajka od naszych kur, w kubku gorące kakao... A wczoraj powitało mnie najpiękniejsze rozgwieżdżone niebo nad Przemkowem... Pięknie tu."

>>> Słuchasz rocka? Słuchaj EskaROCK on-line na eskaGO!

Przemków to miasto leżące na Dolnym Śląsku, w powiecie polkowickim, na północnym krańcu Borów Dolnośląskich. Miasteczko liczy ok. 6,5 tysięcy mieszkańców.

Igor Herbut nie tylko chwali swoją Małą Ojczyznę - Przemków, ale też interesuje się, skąd pochodzą fani zespołu LemON. Kto wie, może Igor chce ustalić nową trasę koncertową? Jeśli chcecie mu odpisać - klikajcie TUTAJ.

Tymczasem ostatni klip z udziałem Igora Herbuta do filmu Wkręceni, który zdobył 343 000 wyświetleń w tydzień:

Igor Herbut - Nie Ufaj Mi (Wkręceni):A.Kar