Serj Tankian szanuje Johna Dolmayana, ale... W czym nie zgadzają się artyści?

i

Autor: screen: https://youtu.be/9VvmixeowNI

Serj Tankian szanuje Johna Dolmayana, ale... W czym nie zgadzają się artyści?

2021-03-11 12:13

Sytuacja w System Of A Down jest dosyć niejasna i mimo wypuszczenia dwóch premierowych kompozycji, panowie nie mogą się ze sobą dogadać. Muzycy mają też odmienne poglądy w tematach światopoglądowych, o czym opowiedział Serj Tankian.

Sytuacja System Of A Down jest dosyć niepewna i wygląda na to, że mimo nowych utworów, nie doczekamy się całego albumu. Okazuje się, że artyści nie mogą się dogadać także na płaszczyźnie światopoglądowej, o czym opowiedział Serj Tankian. W jakich kwestiach nie zgadzają się członkowie SOAD?

Co tam w środku gra? System Of A Down

Serj Tankian opowiedział o swoich relacjach z Johnem Dolmayanem

Warto zaznaczyć, że oprócz tego, że Serj Tankian i John Dolmayan grają razem w zespole, to są także dla siebie szwagrami, co zbliża ich jeszcze bardziej. Niestety, panowie nie mają ze sobą łatwych relacji, bo w tematach światopoglądowych, są na dwóch zupełnie różnych biegunach. O tej dosyć trudnej relacji, w jednym z wywiadów opowiedział niedawno Serj:

Jesteśmy bardzo dobrymi przyjaciółmi, rodziną, a on jest perkusistą w zespole, w którym występuję. Rozmawiamy o wielu sprawach, również polityce. To, że po jakimś czasie się z nie zgadzamy, nie oznacza automatycznie, że nie zgadzamy się we wszystkim innym (…) Kocham i szanuję Johna, ale nie kocham i nie szanuję jego poglądów politycznych jeśli chodzi o Amerykę. Ja mogę z tym żyć i on może z tym żyć, ponieważ szanujemy siebie nawzajem i troszczymy się o siebie.

Przypomnijmy, że w listopadzie 2020, System Of A Down wydali dwa premierowe numery, a 19 marca ukaże się solowy album Serja Tankiana, który zawierać będzie numery, które miały pojawić się na nowym albumie SOAD.

System Of A Down w różnych momentach kariery. Tak zmieniał się zespół (GALERIA)