Serj Tankian opublikował klip, który jest wzruszającą dedykacją dla jego syna [WIDEO]

i

Autor: Screen: youtube.com/watch?v=usOpQ0ex4yQ

Serj Tankian opublikował klip, który jest wzruszającą dedykacją dla jego syna [WIDEO]

2021-04-30 9:05

Serj Tankian na poważnie wziął się za promocję swojej EPki 'Elasticity' i opublikował kolejny klip, który tym razem dedykowany jest dla jego syna, Rumiego. Wzruszający obraz wyszedł w dniu, gdy do sprzedaży trafia winylowa wersja albumu.

Serj Tankian postanowił wziąć się na poważnie za promowanie swojego nowego wydawnictwa, które w jakiejś części miało być materiałem na nowy album System Of A Down. Po bardzo dobrze przyjętych singlach, wokalista opublikował klip do wzruszającej piosenki 'Rumi', która dedykowana jest jego synowi.

Co tam w środku gra - Serj Tankian Elasticity

Serj Tankian opublikował klip do wzruszającej piosenki 'Rumi'

Serj podkreślał wiele razy, że piosenka jest czymś w rodzaju listu dla jego syna Rumiego. Jak powiedział wokalista w wywiadzie dla Metal Hammera:

Mój syn był bardzo młody - rok, może nawet nie. Grałem na pianinie, a on wydawał dźwięki. Rozmawiałem z nim, [cicho śpiewając], „O drogi Rumi”, a on się uśmiechał. To było tylko demo i nie sądziłem, że zakończy się tekstem, ale potem zdałem sobie sprawę, że główne emocje związane z muzyką mają związek z moim synem. Ponieważ na cześć poety został nazwany Rumi, tekst stał się hybrydą listu do mojego syna i rady poety dla świata - miłości i wiedzy oraz tego pięknego uniwersalnego przesłania.

Zobaczcie klip:

W sieci pojawiła się także alternatywna wersja piosenki 'Rumi':

System Of A Down w różnych momentach kariery. Tak zmieniał się zespół (GALERIA)