Serj Tankian - Electric Yerevan: nowy klip trafił do sieci! Można też posłuchać całej EPki wokalisty

i

Autor: screen: https://youtu.be/BGilNMeIR70

Serj Tankian - Electric Yerevan: nowy klip trafił do sieci! Można też posłuchać całej EPki wokalisty

2021-03-19 8:47

Serj Tankian od dłuższego czas podkreślał, że nie powstanie nowa płyta System Of A Down, a utwory, które szykował na krążek grupy, pojawią się na jego solowym wydawnictwie. Po pierwszym singlu, otrzymaliśmy piosenkę 'Electric Yerevan', która została ozdobiona specjalnym klipem. Na serwisy streamingowe trafił również cały materiał z albumu 'Elasticity'.

Serj Tankian postanowił znowu iść własną ścieżką i numery szykowane na nowy album SOAD, wydane zostaną na solowej EPce artysty. Wydawnictwo 'Elasticity', ma ukazać się 19 marca i jak dotąd promowane było tylko tytułowym singlem. W końcu wokalista zaprezentował zajawkę drugiego singla, którego tytuł to 'Electric Yerevan'.

Co tam w środku gra? System Of A Down

Serj Tankian udostępnił nowy singiel z solowej EPki

Serj zapowiedział nowy klip, jako zapis protestów, które odbywały się w Armenii w 2015 roku. To właśnie też w tym roku został napisany numer. Jak wspomina artysta, tak powstawały numery na jego EP:

„Gdy kilka lat temu rozważaliśmy nagranie nowych rzeczy pod szyldem System Of A Down, przygotowałem kilka numerów w klimacie rockowym. Ponieważ jednak nie udało nam się skończyć prac jako SOAD, postanowiłem wydać te piosenki pod własnym nazwiskiem”

Na 'Elasticity' znalazło się pięć utworów, wersja CD i cyfrowa ukazują się 19 marca, z kolei winyl pojawi się 30 kwietnia.

Tracklista:

  1. Elasticity
  2. Your Mom
  3. Rumi
  4. How Many Times?
  5. Electric Yerevan

Album możecie znaleźć w serwisach streamingowych. Zobaczcie nowy klip Serja:

System Of A Down w różnych momentach kariery. Tak zmieniał się zespół (GALERIA)