Serial Amazona ze świata Tolkiena, został skrytykowany przez Elijaha Wooda: Nie powinni go nazywać 'Władcą Pierścieni'

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=bYFPxU9xGZI

Serial Amazona ze świata Tolkiena, został skrytykowany przez Elijaha Wooda: Nie powinni go nazywać 'Władcą Pierścieni'

2021-02-16 9:56

Serial Amazona, który ma zostać osadzony w świecie 'Władcy Pierścieni', budzi wiele emocji. Elijah Wood patrzy na serial z dystansem, twierdząc, że nie powinno się na niego patrzeć, jak na kultową serię.

Fani świata 'Władcy Pierścieni' powinni się cieszyć, w końcu ich ulubiony świat będzie rozbudowywany i to w świecie serialowym. Niestety, tytuł budzi wiele emocji, również wśród obsady oryginalnej trylogii filmowej. Elijah Wood twierdzi, że nie powinno się nazywać tego serialu 'Władcą Pierścieni'. O co dokładnie chodzi?

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Elijah Wood twierdzi, że serialu Amazona nie powinno się nazywać 'Władcą Pierścieni'. O co chodzi?

Jak powiedział aktor, który wcielał się w postać Frodo:

Uważam, że to dziwne, że używając skrótu myślowego, nazywają ten serial „Władcą pierścieni”, ponieważ on nie jest „Władcą pierścieni”! Jego akcja dzieje się przecież w Drugiej Erze Śródziemia.

Faktycznie, serial ma skupić się na czasach, które dzieją się długo przed tym co pokazywane było w książkach. Jedynymi postaciami znanymi, które pojawią się w serialu, mają być Elrond i Sauron. 

Nazywanie serialu 'Władcą Pierścieni', może być skrótem, którego twórcy używają dlatego, że nie ma jeszcze oficjalnego tytułu produkcji.

Jak przez lata zmieniał się Ozzy Osbourne?