Ryan Gosling nowym Rambo? Ma już błogosławieństwo Stallone’a, gorzej z fanami

i

Autor: AA/ABACA/Abaca/East News; Tristar Pictures/AF Archive/Mary Evans Picture Library/East News Ryan Gosling nowym Rambo? Ma już błogosławieństwo Stallone’a, gorzej z fanami

Hollywood

Ryan Gosling nowym Rambo? Ma już błogosławieństwo Stallone’a, gorzej z fanami

2024-02-12 20:50

Ostatnia odsłona “Rambo” może i została zmasakrowana przez widzów i krytyków, ale to nie oznacza, że na zawsze pożegnaliśmy tę serię — spójrzcie choćby na case “Szybkich i wściekłych”, którzy cięgi zbierają od lat, a wciąż jakoś do mety nie dojechali. Ale czy Sly Stallone jeszcze pociągnie tę postać? Jeśli nie, to już znalazł sobie zastępcę w osobie Ryana Goslinga.

Ryan Gosling nowym Rambo? Sylvester Stallone jest na tak

Stallone gościł ostatnio na kanapie Jimmy’ego Fallona, z którym pogadał m.in. o niedawnym spotkaniu z Ryanem Goslingiem. Ten miał wówczas nawijać o tym, jak to uwielbia “Rambo” i w ogóle w szkole stale się za niego przebierał, nie zwracając uwagi, że inne dzieciaki się z niego śmieją. Sly’a tak ta historia poruszyła, że stwierdził, że jak przyjdzie co do czego, to chętnie przekaże mu pałeczkę.

I pomyślałem: “wiesz, to jest interesujące”. Jeśli kiedykolwiek przekażę pałeczkę, to właśnie jemu – obwieścił.

Fani są jednak innego zdania. O ile niektórych rzeczywiście ucieszyła wizja Kena w roli Rambo, o tyle w mediach społecznościowych przeważają jednak negatywne opinie. Z tego miejsca pragniemy przypomnieć, że Gosling to nie jedyny kandydat do roli nowego Rambo (zaraz skończy się jak z Bondem) — przed trzema laty Quentin Tarantino wspominał o swoim małym marzeniu nakręcenia remake’u z… Adamem Driverem w roli głównej. A wy co sądzicie, który z panów bardziej pasuje do roli?

Sonda
Kto byłby lepszy jako nowy Rambo?

SPRAWDŹ TEŻ: Sylvester Stallone to nie tylko Rocky i Rambo! Oto 5 najlepszych filmów z aktorem

Najdroższe majtki świata? Te rekwizyty z filmów SPRZEDANO ZA MILIONY | To Się Kręci #16
Źródło: Ryan Gosling nowym Rambo? Ma już błogosławieństwo Stallone’a, gorzej z fanami