Rosyjska pianistka zagrała cover Metalliki. Nagranie podbija sieć (WIDEO)

i

Autor: screen: https://youtu.be/qFGJ8inxGzg

Rosyjska pianistka zagrała cover Metalliki. Nagranie podbija sieć (WIDEO)

2021-03-24 11:20

Metallica jest zespołem, który przez dekady działalności doczekał się wielu coverów, jednak raz na jakiś czas pojawiają się przeróbki, które podbijają sieć. Jednym z nich jest cover rosyjskiej pianistki, która swoją wersją rozwaliła system.

Metallica ma na koncie wiele coverów, które nagrali fani i wygląda na to, że tego typu nagrania będą pojawiały się już zawsze. Co jakiś czas jednak, w sieci ląduje coś, co staje się prawdziwym hitem. Tym razem jest to przeróbka w wersji rosyjskiej pianistki.

Janusz Panasewicz w wywiadzie dla Eski ROCK

Rosyjska pianistka podbija sieć coverem Metalliki

Gamazda dała się poznać w sieci, jako pianistka, która interpretuje rockowe kawałki na wersja pianinowe. Tym razem do sieci trafiło nagranie, gdzie możemy usłyszeć specjalną wersję numeru 'For Whom The Bell Tolls'. Jest to też pewnego rodzaju hołd dla Cliffa Burtona, który kojarzony jest przez wielu fanów z tym właśnie utworem. Cover szybko stał się hitem w sieci i bardzo docenili go fani zespołu. Nie wiadomo czy członkowie Metalliki słyszeli już ten cover, jednak znając moc internetu, pewnie zaraz to do nich dotrze.

Jak przez lata zmieniał się Ozzy Osbourne?