Rojst

i

Autor: Materiały Prasowe

Rojst '97 - kiedy 2. sezon serialu na Netflix?

2021-03-24 8:57

Rojst’97 rozpoczyna się podczas „powodzi stulecia”, która nawiedziła południowy zachód Polski latem 1997 roku. W mieście pękają wały i nieokiełznany żywioł zalewa część miasta oraz las na Grontach. Woda odsłania przy tym zakopane w lesie ludzkie szczątki oraz ciało nastoletniego chłopca, który uznany zostaje za przypadkową ofiarę powodzi. Te dwa, tylko pozornie niezwiązane ze sobą, wydarzenia odkrywają serię tajemnic w mieście.

Rojst '97 - kiedy 2. sezon serialu na Netflix? Gronty to teraz miejsce zbrodni, której rozwiązaniem zajmie się Anna Jass (Magdalena Różczka) - bezkompromisowa policjantka z Warszawy - oraz miejscowy inspektor Adam Mika (Łukasz Simlat). W międzyczasie do miasta wraca Piotr Zarzycki (Dawid Ogrodnik), aby zostać nowym redaktorem naczelnym „Kuriera”. Natomiast Witold Wanycz (Andrzej Seweryn) wydaje się nosić w sobie odpowiedzi na większość zadawanych przez policję pytań. 

Rojst '97 - kiedy 2. sezon serialu na Netflix?

Jego życie jednak pochłaniają wspomnienia, które nie dają mu spokoju. Rojst’97 poza kryminalną intrygą, jest również opowieścią o fascynujących latach 90. w Polsce czasu transformacji oraz odkupienia. Produkcja Frame sp. z o.o. Reżyserem i współautorem scenariusza, napisanego razem z Kasprem Bajonem, jest Jan Holoubek. Premiera w latem 2021 roku.

Te seriale Netflixa pokochały miliony. Wiesz o nich wszystko?

Pytanie 1 z 12
Pierwsze dwa sezony "Narcos" skupiają uwagę na postaci:
Szachoboks. Najdziwniejszy sport na świecie | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #18
Źródło: Rojst '97 - kiedy 2. sezon serialu na Netflix?