Roger Guerreiro - co słychać u byłego zawodnika naszej reprezentacji?

i

Autor: screen: https://www.instagram.com/p/CP_5Ho2Hb8b/

Roger Guerreiro - co słychać u byłego zawodnika naszej reprezentacji?

2021-06-16 11:02

Mówiło się o nim, że to 'Polski Brazylijczyk', prawdziwa gwiazda, nadzieja dla naszej reprezentacji i faktycznie tak było. Roger Guerreiro był jednym z najbardziej rozpoznawalnych piłkarzy, jednak później słuch o nim zaginął. Co obecnie słychać u naszego byłego reprezentanta?

Gdy 13 lat temu, w meczu z Austrią, Roger Guerreiro strzelił bramkę, upatrywano w nim nadzieję dla naszej reprezentacji i szanse na wyjście z grupy. Niestety, finalnie przegraliśmy, a pamiętny rzut karny, który podyktował Howard Webb, stał się dla nas gwoździem do trumny. Jak te wydarzenia po latach wspomina Guerreiro i co obecnie u niego słychać?

EURO 2020: GORĄCE ROSJANKI i STADION ZA MILIARD l Futbologia

Roger Guerreiro - co obecnie robi były zawodnik naszej reprezentacji?

Obecnie Roger Guerreiro mieszka w Sao Paulo, a w 2016 roku był nawet w Polsce, bo chciał grać w Legii Warszawa, jednak klub nie był zainteresowany. Roger dobrze wspomina czasy gry w naszej reprezentacji i żartuje, że gdyby wtedy działała by technologia VAR, jego gol zostałby uznany za nieważny, ponieważ był on na pozycji spalonej.

W Brazylii Roger nie jest związany z piłką, jednak ma swoją akademię futbolu i prowadzi indywidualne treningi, utrzymując się z piłki nożnej, jednak już nie tak profesjonalnej jak kiedyś. Prywatnie jest trochę gorzej, ponieważ niedawno zmarła mama Rogera, a jego brat zmaga się z uzależnieniem od narkotyków.

Guerreiro cały czas kibicuje naszej reprezentacji i trzyma kciuki za wyjście z grupy. Jak sam wspomniał, porażka może podciąć skrzydła, tak było w 2008 roku, gdy przegraliśmy z Austrią. Reprezentacja była rozbita, a potem wyszło jak wyszło. 

To co dzieje się u Rogera, możecie na bieżąco obserwować na jego instagramie:

Sonda
Euro 2020 - czy wierzysz, że Polska wyjdzie z grupy?