Rock Am Ring i Rock Im Park ogłaszają line-up na 2022 rok! Kto zagra?

i

Autor: freeimages.com/wilhelm kantor

Rock Am Ring i Rock Im Park ogłaszają line-up na 2022 rok! Kto zagra?

2021-05-06 11:13

Koncerty coraz śmielej pojawiają się na mapie wydarzeń i wygląda na to, że jest szansa na powrót do normalności. Oczywiście, nic się nie wydarzy za chwilę, jednak jest szansa, że już pod koniec 2021 roku pojawią się koncerty, a w 2022 roku festiwale. Rock Am Ring oraz Rock Im Park ogłosiły pierwsze zespoły, które pojawią się podczas imprez.

Rock Am Ring i Rock Im Park to jedne z największych festiwali europejskich, na których pojawia się czołówka rockowym i metalowych wykonawców. Niestety, festiwale ogłosiły, że nie odbędą się w 2021 roku, jednak nie ma co się smucić, bo w 2022 roku imprezy wrócą na mapy koncertowe. Kogo zobaczymy podczas wydarzeń?

Co tam w środku gra - Evanescence (The Bitter Truth)

Rock Am Ring i Rock Im Park 2022 - kto zagra podczas imprez?

Imprezy odbędą się w dniach 3-5 czerwca 2022, a głównymi gwiazdami będą Green Day i Volbeat. Podczas imprez mają wystąpić także Airbourne, Billy Talent, Bush, Danko Jones, Ice Nine Kills, Korn, Of Mice & Men, Royal Republic, The Offspring i Weezer. Niestety, z udziału w imprezach zrezygnowali System Of A Down, którzy możliwe, że mają zaplanowane koncerty w innych krajach w tym terminie. Oczywiście, bilety zakupione na edycje 2021, są ważne w 2022 roku.

System Of A Down w różnych momentach kariery. Tak zmieniał się zespół (GALERIA)