Robert Fripp i Toyah znowu zaskakują! Tym razem pojawił się cover Black Sabbath

i

Autor: screen: https://youtu.be/_66sKpLpBQQ

Robert Fripp i Toyah znowu zaskakują! Tym razem pojawił się cover Black Sabbath

2021-06-02 10:16

Robert Fripp i jego żona Toyah nie raz już zaskoczyli, prezentując covery znanych numerów w zabawny sposób. Tym razem pojawiła się przeróbka zespołu Black Sabbath, ale w zupełnie innym klimacie niż poprzednio. Można powiedzieć, że małżeństwo wchodzi na wyższy poziom.

Robert Fripp i jego żona Toyah, od dłuższego czasu wrzucają do sieci przeróbki znanych numerów, które często są bardzo specyficzne i zabawne. Po świetnie przyjętych coverach Led Zeppelin, Guns N’ Roses, Metalliki czy Nirvany, przyszedł czas na klasykę gatunku. Fani specyficznego humoru małżeństwa mogą być spokojni, dalej jest absurdalnie, jednak teraz doszło trochę więcej elementów. Pierwszym takim 'innym' coverem była przeróbka ZZ Top, tym razem jednak padło na Black Sabbath.

Co tam w środku gra? - Black Sabbath

Robert Fripp i Toyah nagrali nowy cover! Tym razem padło na Black Sabbath

Robert Fripp i jego żona Toyah, od dłuższego czasu wrzucają do sieci przeróbki znanych numerów, które często są bardzo specyficzne i zabawne. Tym razem jednak konwencja została udoskonalona i wyszło na to, że wesołe małżeństwo wchodzi w klimaty bardziej psychodeliczne i czasami już totalnie komiczne. Tym razem na warsztat został wzięty numer zespołu Black Sabbath. Wykonano oczywiście kultowy numer 'Paranoid', a stylizacje artystów są dosyć oryginalne.

Jak przez lata zmieniał się Ozzy Osbourne?