Robert Fripp i Toyah  przebili samych siebie i scoverowali ZZ TOP [WIDEO]

i

Autor: screen: https://youtu.be/S5WNeghQ-fA

Robert Fripp i Toyah przerobili piosenkę Iron Maiden. Jest jak zwykle śmiesznie i dziwnie

2021-04-06 9:33

Robert Fripp i jego żona Toyah nie raz już zaskoczyli, prezentując covery znanych numerów w zabawny sposób. Tym razem pojawiła się przeróbka zespołu Iron Maiden, ale w zupełnie innym klimacie niż poprzednio. Można powiedzieć, że małżeństwo zaszalało, a na dodatek cover spotkał się z pozytywnym przyjęciem ze strony fanów małżeństwa i legendarnego zespołu.

Robert Fripp i jego żona Toyah, od dłuższego czasu wrzucają do sieci przeróbki znanych numerów, które często są bardzo specyficzne i zabawne. Po świetnie przyjętych coverach Black Sabbath, Led Zeppelin, Guns N’ Roses, Metalliki czy Nirvany, przyszedł czas na małą zmianę konwencji. Fani specyficznego humoru małżeństwa mogą być spokojni, dalej jest absurdalnie, jednak teraz doszło trochę więcej elementów. Pierwszym takim 'innym' coverem była przeróbka ZZ Top, tym razem jednak padło na Iron Maiden.

Co tam w środku gra? Black Sabbath - VOL. 4

Robert Fripp i Toyah nagrali nowy cover! Tym razem padło na Iron Maiden

Robert Fripp i jego żona Toyah, od dłuższego czasu wrzucają do sieci przeróbki znanych numerów, które często są bardzo specyficzne i zabawne. Tym razem jednak konwencja została udoskonalona i wyszło na to, że wesołe małżeństwo wchodzi w klimaty bardziej psychodeliczne i czasami już totalnie komiczne. Tym razem na warsztat został wzięty numer zespołu Iron Maiden. Padło na kultowe 'The Number Of The Beast', które w wykonaniu małżeństwa weszło na nowy poziom, posłuchajcie sami:

Muzycy, którzy nagrali nowe płyty podczas kwarantanny