Rob Zombie zabiera się za serial, który będzie czymś w rodzaju remake'u

i

Autor: screen: https://youtu.be/awvd0AGpvuE

Rob Zombie zabiera się za serial, który będzie czymś w rodzaju remake'u

2021-06-09 11:34

Rob Zombie ma na swoim koncie świetnie przyjęte filmy, które dla fanów horrorów są prawdziwymi klasykami. Okazuje się, że ekscentryczny wokalista chce wziąć się za projekt, o który ubiegał się 20 lat!

Rob Zombie świetnie rozwinął swoją karierę jako reżyser, stając się ważnym twórcą dla miłośników kina grozy. Okazuje się, że ekscentryczny wokalista nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w temacie filmów i teraz zamierza wziąć się za serial, o który ubiegał się 20 lat! Poznaliśmy pierwsze szczegóły projektu.

Co tam w środku gra? Black Sabbath - Sabotage

Rob Zombie zrealizuje projekt, o który zabiegał 20 lat!

Rob starał się już 20 lat temu o to, by uzyskać prawa do realizacji serialu 'The Munsters',jednak wtedy się to nie udało. Serial powstał w 1964 roku i był czymś w rodzaju komedii oraz kina grozy, opowiadając o rodzinie potworów, która przeniosła się z Transylwanii do Ameryki. Serial był dosyć popularny w USA, stając się równie kultowy co 'Rodzina Addamsów'. Serial doczekał się także kilku kontynuacji i remake'ów, jednak nie odnosiły one większego sukcesu. Zobaczymy czy wersją Roba Zombie podbije serca fanów. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana.

Ostatnim albumem Roba Zombie, jest krążek 'The Electric Warlock Acid Witch Satanic Orgy Celebration Dispenser' z 2016 roku, jednak wokalista co jakiś czas zapowiada, że wkrótce pojawią się nowe rzeczy, czego dowodem są single zapowiadające krążek 'HE LUNAR INJECTION KOOL AID ECLIPSE CONSPIRACY'.

Te gry obchodzą swoje 20. urodziny!