Powstanie nowa wersja 'Nagiej Broni'? Są takie plany, a główna rola miała by przypaść Liamowi Neesonowi

i

Autor: Screen: https://www.youtube.com/watch?v=3x7eJwAD6hk

Powstanie nowa wersja 'Nagiej Broni'? Są takie plany, a główna rola miałaby przypaść Liamowi Neesonowi

2021-01-21 10:00

Seria 'Nagra Broń' jest kultowa, a to głównie za sprawą roli Leslie Nielsena, który stworzył niepowtarzalny klimat absurdu w komedii, która od lat bawi pokolenia widzów. Okazuje się, że pojawiły się plany reboota serii, a w główną postać miałby się wcielić Liam Neeson.

O serii 'Naga Broń' powiedziano już wiele i z pewnością były to fakty, które przemawiają za tym, że jest to jedna z najlepszych parodii w historii kina. Dodajmy też do tego fakt, że świetną postać stworzył Leslie Nielsen, który idealnie odnalazł się w świecie pełnym absurdu. Jak widać, pamięć o filmie jest cały czas żywa, ponieważ powstał plan rebootu serii! Co dokładnie jest w planach? 

Zima 2020/21. Seriale telewizyjne, które musicie obejrzeć!

Naga Broń powróci w nowej wersji? W główną postać miałby wcielić się Liam Neeson

Temat nowej wersji 'Nagiej Broni' powraca od lat, jednak teraz pojawiło się więcej szczegółów. Okazuje się, że w postać Franka Drebina miałby wcielić się Liam Neeson. Jak powiedział aktor:

Zgłosił się do mnie Seth McFarlane z Paramount Studios z propozycją, by wskrzesić "Nagą broń". To może albo zakończyć moją karierę albo skierować ją w zupełnie innym kierunku. Szczerze powiedziawszy, nie mam pojęcia.

Czy to faktycznie zapowiedź prac? Wielu fanów serii, nie chciałoby aby pojawiła się nowa wersja filmu, co jest zrozumiałe. Pewnych rzeczy nie powinno się ruszać.