euro 2024

Polska wygrała z Walią o Euro 2024 - MEMY. Internauci jak zwykle nie zawiedli!

2024-03-27 10:58

Mecz Polska-Walia, który odbył się we wtorek 26 marca, z pewnością na zawsze zapisze się w historii rodzimej piłki nożnej. Naszej drużynie udało się pokonać przeciwników w serii rzutów karnych, a wszystko to dzięki Wojciechowi Szczęsnemu, który obronił kluczowy strzał. Cała ta sytuacja zmobilizowała Internautów, którzy stworzyli masę memów!

We wtorek 26 marca miał miejsce mecz, który miał być decydujący dla polskich piłkarzy. To starcie z Walią miało ostatecznie rozstrzygnąć, czy nasi zagrają na tegorocznych Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej, czy jednak przyjdzie nam pożegnać się z marzeniami o Euro 2024. Podstawowy czas meczu zakończył się wynikiem 0:0, nic nie zmieniło się także w dodatkowo doliczonych minutach. Rozstrzygające okazały się być rzuty karne, które zakończyły się wynikiem 5:4 na korzyść Polaków, a to dzięki Wojciechowi Szczęsnemu, który skutecznie obronił kolejkę Daniela Jamesa.

Polska zagra więc na Euro 2024! Nasza drużyna trafiła do Grupy D, do której należą także Holandia, Austria i Francja. Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2024 organizowane są przez Niemcy i rozpoczną się dokładnie 14 czerwca. Swój pierwszy mecz w ramach Euro Polacy zagrają już dwa dni później, w niedzielę 16 czerwca przeciwko drużynie Holandii.

PORANEK ESKA ROCK - Ferrari

MEMY o meczu Polska-Walia na Euro 2024!

Nie od dziś wiadomo, że napięcie i emocje bardzo dobrze rozładowuje humor! Dowiedli tego Internauci, którzy, jak zwykle, nie zawiedli i stworzyli całą masę świetnych memów, związanych z samym meczem i wygraną Polaków! Sprawdź w galerii na samej górze wybór tych najlepszych!

Poniżej spróbuj się w quizie o NATO!

Ile wiesz o NATO? Quiz z wiedzy na temat Sojuszu Północnoatlantyckiego

Pytanie 1 z 10
Zacznijmy od czegoś prostego. W którym roku do NATO weszła Polska?