Polska wersja 'The Sound of Silence'. Posłuchajcie, jak brzmi tekst w naszym języku [VIDEO]

2019-01-22 12:23
Polska wersja 'The Sound of Silence'. Posłuchajcie, jak brzmi tekst w naszym języku [VIDEO]
Autor: Polska wersja 'The Sound of Silence'. Posłuchajcie, jak brzmi tekst w naszym języku [VIDEO]/SCREEN: youtube.com/user/Horacy67

Piosenka 'The Sound of Silence' to prawdziwy hit, który stał się jeszcze bardziej popularny dzięki coverowi Disturbed. Pewien Polak postanowił przerobić słynny numer na wersję z tekstem po polsku.

Piosenka 'The Sound of Silence' to niekwestionowany hit, który wylansowała grupa Simon and Garfunkel. Oczywiście mocy temu utworowi nadała grupa Disturbed, która swoim coverem podbiła listy przebojów oraz serca fanów.

James Hetfield wkurzył się na Larsa Ulricha. Wszystko przez granie w złym tempie


Wykonanie amerykańskiej kapeli zabrzmiało 14 stycznia 2019 roku, gdy odbył się specjalny marz milczenia w Gdańsku. To wtedy mieszkańcy Gdańska uczcili pamięć Pawła Adamowicza, który został zabity podczas finału WOŚP.

Queenie - czeski tribute band Queen podbija serca fanów [VIDEO]


Polski gitarzysta postanowił przerobić słynny numer na polską wersję i to z polskim tłumaczeniem. Cały tekst został zaśpiewany w naszym języku, dzięki czemu stał się on jeszcze mocniejszy w swoim przesłaniu. Posłuchajcie polskiej wersji 'The Sound Of Silence':