Jak Bracia

i

Autor: Materiały prasowe Netflix

SERIALE

Polacy w izraelskiej komedii Netfliksa. Takiego rodzimego akcentu się nie spodziewaliście

2024-04-22 15:43

W serwisie Netflix zadebiutował ostatnio izraelski komediodramat "Jak Bracia". To pokręcona historia dwóch kumpli, którzy są fanami dobrych imprez i piłki nożnej. I chociaż serial zbiera mieszane opinie, to jest jeden argument, który przemawia za tym, aby jednak włączyć sobie tę produkcję.

Serial "Jak Bracia" zadebiutował na Netfliksie 18 kwietnia 2024 roku. Jeżeli jesteście fanami wszelkiego rodzaju dramatów, a jednocześnie fanami komedii, to nowy tytuł w serwisie streamingowego giganta może wam się spodobać. Szczególnie powinni po niego sięgnąć fani sportowych emocji, a właściwie wszyscy wielbiciele piłki nożnej. W końcu to właśnie wokół niej rozgrywa się fabuła. Co jest jednak istotne i warte odnotowania, to fakt, że nie brakuje tutaj również polskiego akcentu!

Nie tylko "Skazany na śmierć". Oto najlepsze seriale, które dzieją się w więzieniu! | To Się Kręci #21

Polski klub piłkarski w izraelskim serialu na Netflix

"Jak Bracia" to historia dwóch przyjaciół, którzy są kibicami klubu Beitar Jerozolima. Tego samego dnia dowiadują się, że jeden z nich umrze, a drugi zostanie ojcem. Aby jednak zapomnieć o kłopotach, to decydują się przylecieć na mecz swojego ukochanego zespołu aż do Polski. To właśnie tutaj ulubiona drużyna głównych bohaterów mierzy się z... Wisłą Kraków! Jednak niespodziewane zdarzenia, dramatyczne i zabawne spotkania oraz skomplikowana żydowska historia Krakowa mogą sprawić, że ich sekrety ujrzą światło dzienne, a ich wieloletnia przyjaźń, lojalność i zdolność do poświęceń przejdą poważny sprawdzian.

Serial "Jak Bracia" jest już dostępny w całości na Netflix. Produkcja składa się z ośmiu odcinków.

Źródło: Polacy w izraelskiej komedii Netfliksa. Takiego rodzimego akcentu się nie spodziewaliście