Jak dobrze pamiętasz serial Rodzinka.pl? Sprawdź się w QUIZIE dla uważnych widzów!

i

Autor: AKPA QUIZ dla fanów serialu "Rodzinka.pl"

QUIZ

Polacy pokochali serial "Rodzinka.pl". Ile z niego pamiętasz? Rozwiąż quiz o Boskich

2024-04-10 20:34

W polskiej telewizji powstało naprawdę dużo seriali, które bardzo szybko wzbudziły sympatię widzów i przez lata pozostawały ich ulubieńcami. Jedną z takich produkcji z pewnością jest "Rodzinka.pl". Serial o przygodach rodziny Boskich, emitowany był w latach 2011-2020, jednak fani wciąż wracają do powstałych odcinków. Jak dobrze je pamiętasz? Sprawdź się!

Pierwszy odcinek serialu Rodzinka.pl został wyemitowany 2 marca 2011 roku na antenie TVP2. Cały format oparty został na koncepcji kanadyjskiego serialu "Les Parent". Epizod przyciągnął przed telewizory miliony widzów, a z odcinka na odcinek cieszył się on coraz większą popularnością. Przygody rodziny Boskich: Natalii (Małgorzata Kożuchowska), Ludwika (Tomasz Karolak), trójki ich synów - Kacperka (Mateusz Pawłowski), Kuby (Adam Zdrójkowski) i Tomka (Maciej Musiał), oraz ich przyjaciół, dziewczyn i rodziców Natalii (Halina Skoczyńska i Michał Grudziński) utrzymane zostały w komediowej konwencji, nic więc dziwnego, że szybko wzbudziły sympatię odbiorców. Ostatni, szesnasty sezon Rodzinki.pl wyemitowany został wiosną 2020 roku, kiedy to, po dziewięciu latach i dwustu osiemdziesięciu siedmiu odcinkach, podjęto decyzję o zaprzestaniu produkcji serialu.

Zagraniczne role Marcina Dorocińskiego, o których nie wiedziałeś | To Się Kręci #21

Quiz z "Rodzinki.pl"

Choć nie powstają już nowe odcinki Rodzinki.pl, to stacja wciąż emituje jej powtórki, które wciąż są chętnie oglądane przez grono wiernych fanów. Czy jesteś jednym z nich? Sprawdź się w quizie dla tych najbardziej uważnych widzów!

Jak dobrze pamiętasz serial "Rodzinka.pl"? Sprawdź się w QUIZIE dla uważnych widzów!

Pytanie 1 z 10
Kim z zawodu był Ludwik?