Podcasty Eska ROCK

2021-06-15 13:31

Mellina, Drogowskazy, Kultowe Kawałki Kultowe Historie, Tak Trzeba Żyć, Wywiadówka. Posłuchaj podcastów Eska ROCK.

Mellina
Mellina

Autor: Eska Rock

Do zespołu Eski ROCK dołączył historyk, dziennikarz radiowy i telewizyjny, pisarz, autor przebojowej powieści sensacyjnej „Czerwona Ziemia” – Marcin Meller. Prowadzi on program inny niż wszystkie - "Mellina".

Drogowskazy
Drogowskazy_nowy cover 2023

Autor: redakcja

Drogowskazy to cykliczny program publicystyczny na antenie Radia ESKA ROCK. To godzinna audycja, w której najczęściej poruszamy tematy społeczne, czyli te najbliższe naszym słuchaczom. Bo dla Was gramy! Audycje prowadzą Aleksandra Galant i Michał Poklękowski.

Tak trzeba żyć
Tak trzeba żyć

Autor: eskarock.pl

Tak trzeba żyć! Czyli właściwie jak? „Tak trzeba żyć” to spotkania z ludźmi, którzy w natłoku codziennych obowiązków potrafią znaleźć mnóstwo radości. Zaprasza Wojtek Góralski.

Kultowe kawałki kultowe historie
Kultowe kawałki

Autor: Eska ROCK

Kultowe kawałki kultowe historie - to podróż muzyczna Jaro Sobierajewicza po najciekawszych historiach ludzi rocka.

Wywiadówka
Wywiadówka - kwadrat

Autor: ESKA

Wywiadówka to podcast Eski ROCK, w którym pojawiają się goście ze świata muzyki. To nie tylko rozmowy z artystami, ale także z ludźmi, którzy zajmują muzyką z tej drugiej strony, jako technicy lub menadżerowie. Zapraszamy do słuchania.

ZŁO - Zbrodnia Łowca Ofiara
Zło - cover_2

Autor: canva

Zło Zbrodnia Łowca Ofiara - podcast Marty Kiermasz, w którym przybliżamy Wam historie wstrząsających zbrodni, sposoby działania seryjnych morderców, ich psychikę, motywy, powody dla których zaczęli zabijać.

Porachunki Osobiste
Porachunki Osobiste

Autor: Grupa ZPR Media

Porachunki Osobiste to program o mądrym i świadomym zarządzaniu swoimi pieniędzmi. Alicja, Magda i Paweł przedstawiają sprawdzony Plan Finansowego Bezpieczeństwa oraz mówią jak radzić sobie z codziennymi finansowymi wyzwaniami i zadbać o ważne dla siebie cele.