Drogowskazy_nowy cover 2023

i

Autor: redakcja

Drogowskazy. Podcast Eska ROCK

2021-10-27 9:51

Drogowskazy to cykliczny program publicystyczny na antenie Radia ESKA ROCK. To godzinna audycja, w której najczęściej poruszamy tematy społeczne, czyli te najbliższe naszym słuchaczom. Bo dla Was gramy! Audycje prowadzą Aleksandra Galant i Michał Poklękowski.

Spis treści

  1. Najnowsze odcinki
  2. Redakcja POLECA:
  3. Wszystkie odcinki DROGOWSKAZÓW.

Najnowsze odcinki

Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży.

Listen to "O telefonie zaufania dla dzieci i młodzieży. DROGOWSKAZY" on Spreaker.

Afrodyzjaki czyli eliksiry miłości.

Truskawki, czekolada, ostrygi... lista afrodyzjaków czyli naturalnych eliksirów miłości wzmagających pożądanie nie ma końca, a ludzie już od tysięcy lat wierzą w ich magiczną moc.

Listen to "Afrodyzjaki czyli eliksiry miłości. DROGOWSKAZY" on Spreaker.

Migdałowe matki, czyli zrobię WSZYSTKO żebyś mnie kochała.

Migdałowe matki to trend, który swoją nazwę zawdzięcza krótkiemu nagraniu w którym matka-celebrytka podpowiada swojej córce jak oszukać głód.

Listen to "Migdałowe matki, czyli zrobię WSZYSTKO żebyś mnie kochała. DROGOWSKAZY" on Spreaker.

O ratowaniu więzi między rodzicami i dziećmi.

Współczesne dzieci i młodzież mają w zasadzie prawie wszystko poza uwagą ich rodziców, czy opiekunów. Ile jest w tym prawdy?

Listen to "O ratowaniu więzi między rodzicami i dziećmi. DROGOWSKAZY" on Spreaker.

Redakcja POLECA:

Piękna, młoda, oddana prowadzeniu domu. Kim jest tradwife?

Zamiast kariery zawodowej wybierają prowadzenie domu i opiekę nad dziećmi- są niezmienne zadbane, piękne i... młode. #tradwife to powrót do modelu kobiecości oraz podziału ról w związku...

Listen to "Piękna, młoda, oddana prowadzeniu domu. Kim jest tradwife? DROGOWSKAZY" on Spreaker.

Edukacja alternatywna vs tradycyjna.

Czy edukacja alternatywna dobrze przygotuje ucznia do matury? Czy jest dla wszystkich uczniów i wszystkich nauczycieli? Jaką rolę ogrywają w niej rodzice dzieci? Czy edukacja alternatywna ma jakieś wady? Czy kiedykolwiek zastąpi edukację tradycyjną, na której opiera się nauka w szkołach publicznych?

Listen to "O edukacji alternatywnej. DROGOWSKAZY" on Spreaker.

Prawie połowa kobiet w Polsce ma problemy w życiu seksualnym - wynika z badań.

Część z nich wynika z nieprzepracowanych traum i nie uzupełnionych deficytów, a część z braku akceptacji swojej kobiecości. Zdaniem seksuologów wiele kobiet robi sobie krzywdę uprawiając seks, wtedy kiedy wcale tego nie chce. Wiele kobiet wstydzi się i nie potrafi rozmawiać o swoich genitaliach i właściwie reagować na przemoc seksualną (molestowanie). W jaki sposób kobieta powinna zadbać o swoje interesy w związku i poza nim?

Listen to "O życiu erotycznym Polek. DROGOWSKAZY" on Spreaker.

" NoLo"= czyli 0%.

Młodzi ludzie coraz częściej rezygnują z alkoholu, na rzecz napojów z jego niską zawartością lub nawet bezalkoholowych. Trendowi sprzyjają także media społecznościowe, które kreują i wzmacniają modę na "niepicie". Coraz szersze kręgi zatacza środowisko bezalkoholowe, które udowadnia że możliwe są trzeźwe rave`y, sylwestry i zabawy- i to bez względu na wiek.

Listen to ""NoLo" czyli bezalkoholowy trend 2023 roku? DROGOWSKAZY" on Spreaker.

Czy należy ZAKAZAĆ reklamowania MIĘSA?

Listen to "O mitach lansowanych przez przemysł mięsny. DROGOWSKAZY" on Spreaker. Listen to "Dlaczego nie wszystkich zaginionych udaje się odnaleźć? DROGOWSKAZY" on Spreaker.

Wszystkie odcinki DROGOWSKAZÓW.

Listen to "Drogowskazy" on Spreaker.