Pearl Jam udostępnili 200 koncertów z dwóch dekad! Jest co oglądać

i

Autor: screen: https://youtu.be/a-pEiLqL2cI

Pearl Jam udostępnili 200 koncertów z dwóch dekad! Jest co oglądać

2021-05-11 9:35

Pearl Jam po raz kolejny z historycznym wyczynem – legendarna grupa udostępniła w serwisach cyfrowych 186 koncertów, co daje 5404 nowych utworów do odsłuchania.

Dwie dekady niezapomnianych koncertów, materiał poszukiwany na bootlegach przez fanów od dawna – udostępnione przez Pearl Jam nagrania pochodzą z występów z lat 2000, 2003, 2008 i 2013. Niespodzianka ucieszy nie tylko wieloletnich fanów, ale też nowe pokolenia słuchaczy, które traktują serwisy cyfrowe jako główne źródło odbioru muzyki.

Co tam w środku gra - Royal Blood - Typhoons

Pearl Jam udostępnia 200 koncertów z 20 lat! To trzeba zobaczyć

Pearl Jam uruchomił też koncertowy hub w sieci, dostępny pod adresem https://deep.pearljam.com – w tym miejscu fani mogą wyszukiwać koncerty po kategoriach, jak również posłuchać playlist ułożonych przez innych wielbicieli grupy lub politycznej 'Know Your Rights' (między innymi). Każdy bootleg w Deep opatrzony jest opisem stworzonym przed superfanów z Ten Club.

Odpowiadając na liczne prośby fanów, zespół uruchomił też Custom Setlist Generator. Zazwyczaj to Eddie Vedder odpowiada za układanie setlisty, więc wreszcie to słuchacze mogą wciąć sprawy w swoje ręce. Wpisując swoje imię i datę urodzenia, można otrzymać osobistą playlistę z odręczną notką od Eddie’ego. Idealne, by pochwalić się na social mediach.

Dyskografię Pearl Jam zamyka album 'Gigaton', który debiutował w Top 5 Billboard Top 200. Płyta znalazła się w podsumowaniach najlepszych wydawnictw roku m.in. w 'Mojo', Consequence of Sound, Insider i wielu innych.

Muzycy, którzy nagrali nowe płyty podczas kwarantanny