Papa Roach

i

Autor: Papa Roach / screen z YouTube: Papa Roach Papa Roach

Nowy album od Papa Roach! To może być ich najlepsze wydanie w karierze!

2021-05-10 11:39

Właśnie dowiedzieliśmy się, że powstał nowy album lubianego, amerykańskiego zespołu Papa Roach, znanego z wykonywania szeroko pojętego rocku. Wiele wskazuje na to, że być może będzie to ich najlepsze wydanie w karierze, ale to oczywiście zleży nie tylko od tego co o krążku mówią artyści w wywiadach, ale przede wszystkim od fanów, którzy mają tłumnie ruszyć do sklepów w poszukiwaniu najnowszej płyty zespołu.

Taka przynajmniej nadzieje ma jeden z muzyków z Papa Roach. Jacoby Shaddix ogłosił wszem i wobec, że zespół właśnie zakończył nagrywanie linii melodycznych i nowych utworów, a wydanie ma pojawić się w sklepach i serwisach streamingowych już całkiem niedługo.

Nowy album zespołu Papa Roach

Nowy album zespołu Papa Roach z pewnością pojawi się w 2021 roku. Nadal jednak tajemnica pozostaje czy będzie to pierwsza, a może druga połowa roku. Sami artyście póki co nie zdradzają dokładnej daty, ale za to nie szczędzą słów zachwytu nad swoja nową twórczością. Coraz częściej możemy ich usłyszeć na antenach wielu amerykańskich stacji radiowych gdzie coraz częściej mówią o swoim nowym krążku w samych superlatywach

Janusz Panasewicz w wywiadzie dla Eski ROCK

Ostatnie pełnoprawne i kompletne wydanie zespołu 'Who Do You Trust?' ukazało się w 2019 roku. Zespół także w tym samym roku, kilka miesięcy później, wydał składankę hitów 'Greatest Hits Vol. 2: The Better Noise Years'.

Muzycy Papa Roach opowiadają o nowym albumie

Jak już wiece muzycy Papa Roach opowiadają o nowym albumie coraz częściej w mediach podczas wizyt w wielu programach radiowych i telewizyjnych. Jacoby Shaddix, jeden z członków zespołu, pojawił się ostatnio w studio radia Lazer 103.3. Właśnie na antenie tej rozgłośni popadł w samozachwyt nad twórczością swoja i jego przyjaciół, ale też w przemyślany i barwny sposób opowiedział o planach zespołu na przyszłość.

Mamy nową płytę. Właśnie się masteruje. Ta płyta jest… jak by to wyjaśnić? To najlepszy album Papa Roach, jaki nagraliśmy w całej karierze. Jeśli kiedyś nagrałem płytę, której należy się nominacja do Grammy to właśnie jest to ta płyta. Ta płyta burzy ściany, jest natchniona, ma głębię. Chwilami zastanawiałem się, czy powinienem się tam zagłębić, czy się powstrzymać. Postanowiłem jednak nie stawiać sobie ograniczeń i to czyni ten album tak wyjątkowym - tak mówił Jacoby w rozmowie z dziennikarzem stacji.

Sonda
Nowy album Papa Roach będzie ich najlepszym wydaniem?