Paździoch i Boczek w odcinku specjalnym Świata według Kiepskich! Jak to możliwe?

i

Autor: VIPHOTO/East News/ADAM JANKOWSKI/REPORTER Zastosowanie technologii deepfake w "Świecie według Kiepskich" odcinek 589

Paździoch i Boczek w odcinku specjalnym "Świata według Kiepskich"! Jak to możliwe?

2023-03-21 9:16

Dostępny jest już specjalny odcinek „Świata według Kiepskich”, w którym dzięki technologii deepfake pojawili się Arnold Boczek i Marian Paździoch. Odcinek poświęcony został pamięci aktorów grających te postaci" Dariuszowi Gnatowskiemu i Ryszardowi Kotysowi. Jest on dostępny w pakecie Polsat Box Go Premium, gdzie użytkownicy mogą obejrzeć wszystkie 31 sezonów kultowego sitcomu.

Boczek i Paździoch pojawili się w odcinku specjalnym pt. „Wieczna kwarantanna” dzięki technologii deepfake, która wykorzystuje zasoby sztucznej inteligencji do obróbki obrazu wideo lub dźwięku. Dzięki możliwości uczenia się sztuczna inteligencja rozpoznaje i zapamiętuje, jak wygląda twarz danej osoby pod różnymi kątami, a następnie przenosi ją do nagrania docelowego.

OSCARY 2023 to chyba jakiś żart! Co się wydarzyło na gali filmowej? | To Się Kręci #11

Odcinek specjalny "Świata Według Kiepskich" - "Wieczna kwarantanna"

„Wieczna kwarantanna” jest 589. odcinkiem bijącego rekordy oglądalności, jednego z najdłużej wyświetlanych sitcomów na świecie. Specjalny odcinek serialu „Świat według Kiepskich” dołączył do biblioteki pakietu Polsat Box Go Premium.

Odcinek specjalny powstał przy współpracy Telewizji Polsat, Publicis Group i studia produkcyjnego ATM. Użycie wizerunku zmarłych aktorów nastąpiło za zgodą ich rodzin.

QUIZ. Jak dobrze znasz polskie seriale lat 90.?

Pytanie 1 z 10
Jak miała na imię córka głównego bohatera serialu "Ekstradycja"?