Park Jurajski jest możliwy?! Tak twierdzi wspólnik Elona Muska

i

Autor: screen: https://youtu.be/PJlmYh27MHg

Park Jurajski jest możliwy?! Tak twierdzi wspólnik Elona Muska

2021-04-14 11:38

Park Jurajski to prawdziwy klasyk filmowy, jednak przywracanie do życia dinozaurów jest fajne, dopóki wszystko dzieje się na kinowym ekranie. Według wspólnika Elona Muska, możliwe jest to, aby przywrócić gatunki do życia, a nawet modyfikować, zmieniać i tworzyć nowe.

Park Jurajski jest klasykiem kina, który doczekał się jakiś czas temu kontynuacji, dzięki czemu franczyza wróciła do łask i stała się ponownie hitem. Wspólnik Elona Muska, który razem z nim trzyma piecze nad Neuralink, stwierdził, że stworzenie Parku Jurajskiego w rzeczywistości nie jest trudne i można to zrealizować.

Janusz Panasewicz w wywiadzie dla Eski ROCK

Wspólnik Elona Muska twierdzi, że stworzenie Parku Jurajskiego w rzeczywistości jest możliwe!

Max Hodak, który wraz z Elonem Muskiem założył Neuralink, twierdzi, że stworzenie Parku Jurajskiego w rzeczywistości, jest możliwe! Jak napisał na Twitterze Max:

Prawdopodobnie moglibyśmy stworzyć Jurajski Park, gdybyśmy naprawdę chcieli. Tylko to nie byłyby autentyczne dinozaury. Jakieś 15 lat hodowli i inżynierii genetycznej i moglibyśmy otrzymać egzotyczne nowe gatunki.

Różnorodność biologiczna jest definitywnie wartościowa, konserwacja również i ma logiczny sens. Ale czemu mamy się zatrzymywać w takim miejscu? Dlaczego mamy nie wprowadzić nowej różnorodności?

Ktoś słusznie zareagował na wpisy Maxa, twierdząc, że to zły czas na tworzenie nowych gatunków, gdy nowy wirus tak bardzo doświadcza w ostatnich miesiącach świat. Lepiej zostawić Park Jurajski w sferze filmów, z ekranu dinozaury są bezpieczniejsze dla otoczenia.

Przypomnijmy, że Neuralink zaprezentowało niedawno działanie czipu wszczepionego w mózg małpy, która zagrała dzięki siły umysłu w ping ponga.

Sonda
Czy lubisz Elona Muska?