Ozzy Osbourne zdradza szczegóły nowego albumu, który ma już sporo numerów

i

Autor: screen: https://youtu.be/kSRNrVjISRQ

Ozzy Osbourne zdradza szczegóły nowego albumu, który ma już sporo numerów

2021-05-19 13:01

Ozzy Osbourne nie miał ostatnio łatwo, ponieważ mocno dało mu się we znaki zdrowie i sytuacja pandemiczna. Jednak ten czas nie był stracony, ponieważ wokalista pracował nad nowym albumem, który jest w coraz bardziej zaawansowanej fazie!

Ozzy Osbourne nie miał ostatnio łatwego czasu, ponieważ zdrowie mocno dało mu się we znaki, a czas pandemii zmusił go do pozostania w domu. Nie przeszkodziło to jednak w pracy nad nowym albumem, który jak się okazuje, jest w dość zaawansowanej fazie. Co Ozzy ma już przygotowane?

Co tam w środku gra? Black Sabbath - VOL. 4

Ozzy Osbourne ma ponad 10 numerów na nowy album

Szczegóły nowego albumu Ozzy'ego mogą zaskakiwać, bo artysta ma już prawie 14 numerów! Jak powiedział w wywiadzie dla  SiriusXM:

Andre grał wraz z zespołem. Przygotowali trochę rzeczy, a ja je oceniałem: „To mi się podoba, tamto nie, a to jest w porządku”. Mamy jakieś 13, może 14 naprawdę mocnych kawałków… Jeden z nich zatytułowaliśmy „Patient Number Nine”. To ten, który opowiada o mnie i Sharon.

Ozzy podkreśla od jakiegoś czasu, że na jego płycie pojawią się interesujący goście, co oznacza, że możemy się spodziewać ciekawych featuringów.

Jak przez lata zmieniał się Ozzy Osbourne?