Otwórz oczy

i

Autor: Materiały Prasowe

Otwórz oczy sezon 2 powstanie? Jakie są szanse na nowe odcinki polskiego serialu Netflix?

2021-08-27 8:55

Otwórz oczy to tajemnicza historia o losach nastoletniej Julki, która w następstwie tragicznego wypadku trafia do ośrodka leczenia amnezji. W ośrodku dziewczyna nawiązuje relacje z innymi pacjentami o podobnych doświadczeniach i urazach. Pierwszy sezon zachwycił widzów. Czy będzie kontynuacja?

Otwórz oczy to polski serial, który 26 sierpnia 2021 zadebiutował na popularnej platformie VOD Netflix. Produkcja jest skierowana do młodzieży i została wyreżyserowana przez Annę Jadowską oraz Adriana Panka. Główna bohaterka Julka trafia do ośrodka specjalistycznego z powodu amnezji. Tam dziewczyna nawiązuje relacje z innymi pacjentami o podobnych doświadczeniach i urazach. Poznaje również tajemniczego Adama. Chłopak staje się tam jej przewodnikiem. Tak rozpoczyna się historia pełna zwrotów akcji. Niektórzy mieli już okazję zobaczyć odcinku serialu i pierwsze recenzje są bardzo pozytywne. Fani produkcji zastanawiają się, czy powstanie drugi sezon. Sprawdziliśmy, czy producenci mają w planach realizację drugiego sezonu serialu Otwórz oczy.

Seriale dla kobiet, które warto obejrzeć

Otwórz oczy - czy będzie drugi sezon?

Otwórz oczy doczeka się kontynuacji? To pytanie zadają sobie wszyscy fani serialu. Niestety, do tej pory producenci nie zdradzili, czy mają w planach realizację drugiego sezonu. Z pewnością taka decyzja jeszcze nie została podjęta. Wyniki oglądalności pierwszego sezonu będą miały duże znaczenie dla powstania potencjalnej drugiej części.

Źródło: Otwórz oczy sezon 2 powstanie? Jakie są szanse na nowe odcinki polskiego serialu Netflix?