Orange Warsaw Festival 2021

i

Autor: Orange Warsaw Festival 2021 / mat. prasowe organizatora Orange Warsaw Festival 2021

Orange Warsaw Festival 2021 odwołane. Nowa data festiwalu, to nowa nadzieja

2021-03-29 13:15

Orange Warsaw Festiwal to jeden z najpopularniejszych festiwali w Polsce. Edycja zaplanowana na 2021 została odwołana. Drugi rok z rzędu największy festiwal muzyczny w Warszawie nie odbędzie się. Powód jest ten sam, czyli pandemia koronawirusa. Ogłoszono jednak nowe daty wydarzenia. Wiadomo już, kiedy fani powrócą pod festiwalową scenę.

Orange Warsaw Festival 2021 nie odbędzie się. Taka informacja została przekazana przez organizatorów w poniedziałek 29.03.2021 za pośrednictwem mediów społecznościowych. - Kiedy 11 miesięcy temu przekazywaliśmy Wam informację o przełożeniu Orange Warsaw Festival, cały muzyczny świat wierzył, że rok wystarczy, aby poukładać ten pandemiczny chaos. I rzeczywiście - przy coraz większej liczbie zaszczepionych osób już teraz widzimy przyszłość festiwali w jasnych barwach. Niestety, dziś wiemy, że nawet przy spełnieniu optymistycznych wariantów zaszczepienia, w panującej obecnie rzeczywistości i uwarunkowaniach międzynarodowych, przygotowanie festiwalu w planowanym terminie nie jest możliwe. Oznacza to, że pomimo ogromnej i nieustannej pracy, 2021 będzie rokiem bez OWF - czytamy w komunikacie na Facebooku. Wiadomo jednak, kiedy impreza powróci.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 26.03.2021

Orange Warsaw Festival - nowe daty

Organizatorzy ogłosili, że impreza została przeniesiona na przyszły rok. Nowe daty wydarzenia to 3 i 4 czerwca 2022 roku. Wyjaśniono, czy osoby, które miały zakupione bilety na 2021 rok, stracą możliwość wstępu. Wiadomo także, którzy z artystów zapowiedzianych na ten rok powrócą. - Każdy dotychczas zakupiony bilet zachowuje ważność na nowy termin - dowiadujemy się z komunikatu.

Orange Warsaw Festival 2022 - artyści

Na tegorocznej edycji warszawskiego festiwalu największą gwiazdą miał być Tyler, The Creator. Wiadomo już, że pojawi się na imprezie w 2022 roku. To amerykański artysta i założyciel kolektywu hip-hopowego Odd Future. Jego najpopularniejsze płyty to Goblin, Wolf, Cherry Bomb i Flower Boy. Kolejną gwiazdą ma być BROCKHAMPTON, czyli jedna z najważniejszych i najbardziej aktywnych grup hip-hopowych ostatnich lat.

Źródło: Orange Warsaw Festival 2021 odwołane. Nowa data festiwalu, to nowa nadzieja